Dushes.

303 гри ·турнірні ігри · остання гра 20 лют 2022
29 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 лютого 2022, Black Gun 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 303
Win-rate 48.2% 146/303
Бали 161.44 з них 15.34 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 16
ЛХ 2+ 50.0% 8 із 16 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 61.5% 24/39
мафія 54.1% 33/61
шериф 51.5% 17/33
мирний 42.4% 72/170

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 170 56.1%
мафія 61 20.1%
дон 39 12.9%
шериф 33 10.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 29 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець мафії ×2 МЛМ 2021, Конференция Центрального региона РФ: 14 серия «Брянск» · Кубок России 2020, Западная конференция, Курск, 1 серия
Найкращий шериф* ×1 МЛМ 2021, Конференция Центрального региона РФ: 11 серия «Воронеж»
Найкращий дон* ×2 МЛМ 2021, Конференция Центрального региона РФ: 11 серия «Воронеж» · Кубок России 2020, Западная конференция, Курск, 1 серия

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 29 303 гри
Фіналів 1 3.4% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 МЛМ 2021, Конференция Центрального региона РФ: 14 серия «Брянск»
У середньому топ-52.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 2 0 12 з 30
2021 13 0 1 з 10
2020 10 1 2 з 10
2019 3 0 42 з 110
2018 1 0 34 з 40

fiim · 115.00 очок рейтингу

Останні турніри

25 з 40 топ-62.5%
Black Gun 2022 19–20 лютого 2022 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
12 з 30 топ-40.0%
Фантастические Твари Teams Cup 2022 22–23 січня 2022 · fiim команда Чистокровки из Слизерина · особисто 12 з 30 ігор 14 · перемог 6 · бали 7.27 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 1
4.00 очок fiim
72 з 90 топ-80.0%
Mafia World Championship 2021 3–4 грудня 2021 · fiim ігор 11 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
6.00 очок fiim
6 з 10 топ-60.0%
МЛМ 2021. Конференция Центрального региона РФ: Полуфинал «Запад» 30 жовтня 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 106 ігор 14 · перемог 6 · бали 7.05 · допи +1.05 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
273 гри
Найкращий місяць
листопад 2020 — 62.5% (15/24)
Найбільший штраф
−0.50 · IV Кубок Юга, 4 тур
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
303 гри · частки рахуються від них
1 28 9.2% 53.6% 15/28
2 24 7.9% 58.3% 14/24
3 30 9.9% 46.7% 14/30
4 30 9.9% 50.0% 15/30
5 30 9.9% 56.7% 17/30
6 25 8.3% 40.0% 10/25
7 34 11.2% 41.2% 14/34
8 36 11.9% 44.4% 16/36
9 30 9.9% 43.3% 13/30
10 36 11.9% 50.0% 18/36
170 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 16 9.4% 43.8% 7/16
2 11 6.5% 45.5% 5/11
3 18 10.6% 44.4% 8/18
4 15 8.8% 46.7% 7/15
5 18 10.6% 55.6% 10/18
6 14 8.2% 28.6% 4/14
7 22 12.9% 31.8% 7/22
8 20 11.8% 35.0% 7/20
9 20 11.8% 45.0% 9/20
10 16 9.4% 50.0% 8/16
33 гри за шериф · частки рахуються від них
1 3 9.1% 66.7% 2/3
2 4 12.1% 50.0% 2/4
3 1 3.0% 100.0% 1/1
4 5 15.2% 80.0% 4/5
5 2 6.1% 0.0% 0/2
6 3 9.1% 33.3% 1/3
7 4 12.1% 50.0% 2/4
8 4 12.1% 75.0% 3/4
9 3 9.1% 33.3% 1/3
10 4 12.1% 25.0% 1/4
61 гра за мафія · частки рахуються від них
1 3 4.9% 66.7% 2/3
2 5 8.2% 80.0% 4/5
3 8 13.1% 37.5% 3/8
4 7 11.5% 42.9% 3/7
5 6 9.8% 83.3% 5/6
6 5 8.2% 60.0% 3/5
7 6 9.8% 66.7% 4/6
8 9 14.8% 55.6% 5/9
9 3 4.9% 33.3% 1/3
10 9 14.8% 33.3% 3/9
39 ігор за дон · частки рахуються від них
1 6 15.4% 66.7% 4/6
2 4 10.3% 75.0% 3/4
3 3 7.7% 66.7% 2/3
4 3 7.7% 33.3% 1/3
5 4 10.3% 50.0% 2/4
6 3 7.7% 66.7% 2/3
7 2 5.1% 50.0% 1/2
8 3 7.7% 33.3% 1/3
9 4 10.3% 50.0% 2/4
10 7 17.9% 85.7% 6/7

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.