Сельмашевский

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 29 сер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 серпня 2021, Открытый командный Чемпионат Беларуси 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 35.7% 5/14
Бали 5.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мирний 44.4% 4/9
мафія 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 64.3%
мафія 4 28.6%
дон 1 7.1%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 39 з 40 Открытый командный Чемпионат Беларуси 2021
У середньому топ-97.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 39 з 40

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

39 з 40 топ-97.5%
Открытый командный Чемпионат Беларуси 2021 28–29 серпня 2021 · fiim · Берестя команда Mafia House · особисто 39 з 40 ігор 14 · перемог 5 · бали 5.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
14 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 2 14.3% 50.0% 1/2
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 3 21.4% 33.3% 1/3
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 2 14.3% 0.0% 0/2
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 22.2% 50.0% 1/2
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 2 22.2% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.