Артик

267 ігор ·турнірні ігри · остання гра 12 гру 2021
30 турнірів ·5× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 грудня 2021, Belarus Mafia Cup 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 267
Win-rate 52.8% 141/267
Бали 193.00 з них 28.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 49
ЛХ 2+ 26.5% 13 із 49 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 59.3% 32/54
мирний 52.7% 89/169
дон 52.2% 12/23
шериф 38.1% 8/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 169 63.3%
мафія 54 20.2%
дон 23 8.6%
шериф 21 7.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 30 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×5 Last Chance 2020 · ПЛМ Минск #2 · ПЛМ Минск #1 · Кубок Смоленска 2019 · Minsk Mafia Challenge 2019
Найкращий гравець міста ×5 Last Chance 2020 · ПЛМ Минск #2 · ПЛМ Минск #1 · Кубок Смоленска 2019 · Belarus Mafia Open 2019
Найкращий гравець мафії ×5 ПЛМ Минск #2 · Minsk Mafia Challenge 2019 · Лига чемпионов Витебск 2018 · Minsk Mafia Open 2018 · Spring cup of Belarus 2017
Найкращий дон* ×1 Лига чемпионов Витебск 2018
Найчастіше ПУ ×8 Last Chance 2020 · Belarus Mafia Cup 2020 · ПЛМ 2020 Минск ПФ · ПЛМ Минск #2 · Открытый командный Чемпионат Беларуси 2020 · Кубок Смоленска 2019 · Minsk Mafia Challenge 2019 · Minsk Mafia Challenge 2018

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 30 267 ігор
Фіналів 12 40.0% турнірів
Подіумів 8 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 40 Minsk Mafia Challenge 2019
У середньому топ-29.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 3 0 9 з 10
2020 6 2 1 з 30
2019 7 5 1 з 40
2018 9 4 1 з 30
2017 5 1 1 з 40

fiim · 343.00 очок рейтингу

Останні турніри

16 з 30 топ-53.3%
Belarus Mafia Cup 2021 11–12 грудня 2021 · fiim · Мінськ ігор 15 · перемог 5 · бали 7.56 · допи +2.25 · штраф −0.50 · ПУ 4
12.00 очок fiim
13 з 40 топ-32.5%
Открытый командный Чемпионат Беларуси 2021 28–29 серпня 2021 · fiim · Берестя команда Red Black Family, Минск · особисто 13 з 40 ігор 14 · перемог 7 · бали 9.35 · допи +1.15 · штраф — · ПУ 7
4.00 очок fiim
9 з 10 топ-90.0%
ПЛМ 2021 Беларусь Серия 3 21 серпня 2021 · fiim · Мінськ · Профессиональная Лига Мафии (ПЛМ) 2021, етап 78 ігор 10 · перемог 1 · бали 1.90 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 2
1 з 30 перемога
Last Chance 2020 фінал 26–27 грудня 2020 · fiim · Мінськ ігор 15 · перемог 9 · бали 13.19 · допи +2.53 · штраф — · ПУ 5 MVPНайкращий гравець містаНайчастіше ПУ
31.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
194 гри
Найкращий місяць
грудень 2020 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+2.00 · Spring cup of Belarus 2017, Фінал (×1.3)
Найбільший штраф
−0.50 · Belarus Mafia Cup 2021, Фінали
ЛХ 3/3
3 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
267 ігор · частки рахуються від них
1 30 11.2% 46.7% 14/30
2 18 6.7% 72.2% 13/18
3 20 7.5% 55.0% 11/20
4 28 10.5% 50.0% 14/28
5 21 7.9% 28.6% 6/21
6 27 10.1% 59.3% 16/27
7 36 13.5% 61.1% 22/36
8 33 12.4% 48.5% 16/33
9 28 10.5% 53.6% 15/28
10 26 9.7% 53.8% 14/26
169 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 22 13.0% 54.5% 12/22
2 11 6.5% 72.7% 8/11
3 11 6.5% 63.6% 7/11
4 15 8.9% 40.0% 6/15
5 16 9.5% 25.0% 4/16
6 20 11.8% 65.0% 13/20
7 21 12.4% 57.1% 12/21
8 18 10.7% 50.0% 9/18
9 16 9.5% 50.0% 8/16
10 19 11.2% 52.6% 10/19
21 гра за шериф · частки рахуються від них
1 3 14.3% 0.0% 0/3
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 1 4.8% 0.0% 0/1
4 4 19.0% 75.0% 3/4
5 1 4.8% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 9.5% 0.0% 0/2
8 3 14.3% 33.3% 1/3
9 5 23.8% 40.0% 2/5
10 1 4.8% 100.0% 1/1
54 гри за мафія · частки рахуються від них
1 3 5.6% 33.3% 1/3
2 4 7.4% 50.0% 2/4
3 2 3.7% 100.0% 2/2
4 6 11.1% 83.3% 5/6
5 4 7.4% 50.0% 2/4
6 5 9.3% 20.0% 1/5
7 11 20.4% 81.8% 9/11
8 8 14.8% 37.5% 3/8
9 7 13.0% 71.4% 5/7
10 4 7.4% 50.0% 2/4
23 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 8.7% 50.0% 1/2
2 2 8.7% 100.0% 2/2
3 6 26.1% 33.3% 2/6
4 3 13.0% 0.0% 0/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 8.7% 100.0% 2/2
7 2 8.7% 50.0% 1/2
8 4 17.4% 75.0% 3/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 8.7% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.