Бэйба

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 26 вер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 вересня 2021, Velvet cup 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 28.6% 4/14
Бали 4.00 з них 0.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 2/4
мафія 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2
мирний 0.0% 0/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 42.9%
шериф 4 28.6%
мафія 2 14.3%
дон 2 14.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 55 з 60 Velvet cup 2021
У середньому топ-91.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 55 з 60

fiim · 2.00 очок рейтингу

Останні турніри

55 з 60 топ-91.7%
Velvet cup 2021 25–26 вересня 2021 · fiim · Одеса команда Балтика 9 · особисто 55 з 60 ігор 14 · перемог 4 · бали 4.00 · допи +0.50 · штраф −0.50 · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
8 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · Velvet cup 2021, Тур 2
Найбільший штраф
−0.50 · Velvet cup 2021, Тур 9

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 2 14.3% 0.0% 0/2
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 2 14.3% 100.0% 2/2
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 2 14.3% 0.0% 0/2
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 2 14.3% 50.0% 1/2
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.