Eskimo.

Надежда Нисинова
101 гра за 2026 рік · 610 загалом ·турнірні ігри · остання гра 13 вер 2026
45 турнірів ·1× переможець· найближчий — Four Seasons : Black circle, 7 лис
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 20.0% (2/10) 61.0% (36/59) 10 ігор · мало
Доп/гру 0.08 за 10 ігор 0.14 за 59 ігор 10 ігор · мало
Мирний 14.3% (1/7) 53.1% (17/32) 7 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) 80.0% (4/5) 1 гра · мало
Мафія 100.0% (1/1) 71.4% (10/14) 1 гра · мало
Дон 0.0% (0/1) 62.5% (5/8) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 101
Win-rate 53.5% 54/101
Бали 52.20 з них 12.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 1.00 10 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 72.7% 16/22
шериф 66.7% 6/9
дон 46.2% 6/13
мирний 45.6% 26/57

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 57 56.4%
мафія 22 21.8%
дон 13 12.9%
шериф 9 8.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 45 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
7–8 лис через 20 днів Four Seasons : Black circle mafgame · Брюссель особистий залік 24 з 30 місць зайнято
28–29 лис через 41 день Four Seasons: Dutch Open 2026 mafgame · Амстердам особистий залік 32 з 33 місць зайнято

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 German Mafia Cup Europa Edition 2025 - Brussel 3
Найкращий гравець міста ×1 Lodz Team Cup 2025
Найкращий гравець мафії ×2 Four Seasons: Dutch Open 2025 · German Mafia Cup Europa Edition 2025 - Brussel 3
Найкращий шериф ×1 Four Seasons: Cyprus Open 2025.Spring
Найкращий дон ×2 Rhein Open 2025 · "Mafia Champions league" Europe 2024
Найчастіше ПУ ×8 Four Seasons: Dutch Open 2025 · Four Seasons: Moldova. Autumn · German Mafia Cup Europa Edition 2025 · Poland Mafia Open 2025 · Rhein Open 2025 · Mafia Champions League Europe 2024. Cologne/12 · Mafia Champions League Europe 2024. Cologne/03 · German Mafia Cup - 2024 Кёльн 2

Підсумки за турнірами

Турнірів 45 610 ігор
Фіналів 16 35.6% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 German Mafia Cup Europa Edition 2025 - Brussel 3
У середньому топ-35.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 7 3 4 з 73
2025 25 8 1 з 10
2024 13 5 2 з 10

mafgame · 396.00 очок рейтингу

Останні турніри

51 з 56 топ-91.1%
Mafia World Championship 2026 12–13 вересня 2026 · mafgame · Прага ігор 10 · перемог 2 · бали 2.40 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 1
5.00 очок mafgame
13 з 33 топ-39.4%
Four Seasons: Чемпионат Испании 2026 25–26 липня 2026 · mafgame · Торрев'єха ігор 12 · перемог 6 · бали 6.18 · допи +1.60 · штраф — · ПУ 1
4.00 очок mafgame
6 з 40 топ-15.0%
Кубок Кёльна 2026 фінал 4–5 липня 2026 · mafgame · Кельн ігор 16 · перемог 10 · бали 9.96 · допи +2.50 · штраф −0.20 · ПУ 2
14.00 очок mafgame
4 з 73 топ-5.5%
Four Seasons. Cyprus Open: Summer фінал 13–14 червня 2026 · mafgame · Лімасол ігор 16 · перемог 12 · бали 11.30 · допи +2.50 · штраф −0.20 · ПУ 3
27.00 очок mafgame

Особисті рекорди

Серія перемог
10 ігор
Без штрафу поспіль
61 гра
Найкращий місяць
червень 2026 — 75.0% (12/16)

Активність

15 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
101 гра · частки рахуються від них
1 10 9.9% 50.0% 5/10
2 12 11.9% 50.0% 6/12
3 11 10.9% 63.6% 7/11
4 12 11.9% 33.3% 4/12
5 9 8.9% 44.4% 4/9
6 10 9.9% 80.0% 8/10
7 9 8.9% 55.6% 5/9
8 9 8.9% 44.4% 4/9
9 9 8.9% 44.4% 4/9
10 10 9.9% 70.0% 7/10
57 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 8.8% 40.0% 2/5
2 7 12.3% 42.9% 3/7
3 5 8.8% 60.0% 3/5
4 6 10.5% 33.3% 2/6
5 8 14.0% 37.5% 3/8
6 5 8.8% 80.0% 4/5
7 3 5.3% 33.3% 1/3
8 5 8.8% 40.0% 2/5
9 6 10.5% 33.3% 2/6
10 7 12.3% 57.1% 4/7
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 100.0% 2/2
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 100.0% 1/1
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.5% 100.0% 1/1
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 4 18.2% 75.0% 3/4
4 4 18.2% 50.0% 2/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 13.6% 66.7% 2/3
7 3 13.6% 66.7% 2/3
8 3 13.6% 66.7% 2/3
9 1 4.5% 100.0% 1/1
10 2 9.1% 100.0% 2/2
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 23.1% 33.3% 1/3
2 3 23.1% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 2 15.4% 100.0% 2/2
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.