Grafinya.

15 ігор ·турнірні ігри · остання гра 6 січ 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 січня 2022, Winter Team Cup Saransk 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 15
Win-rate 60.0% 9/15
Бали 9.50 з них 0.50 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 72.7% 8/11
мафія 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 73.3%
мафія 3 20.0%
шериф 1 6.7%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 17 з 57 Winter Team Cup Saransk 2022
У середньому топ-29.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 17 з 57

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

17 з 57 топ-29.8%
Winter Team Cup Saransk 2022 5–6 січня 2022 · fiim команда Батя в здании · особисто 17 з 57 ігор 15 · перемог 9 · бали 9.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
15 ігор
Найкращий місяць
січень 2022 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · Winter Team Cup Saransk 2022, 13 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
15 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 3 20.0% 66.7% 2/3
3 2 13.3% 100.0% 2/2
4 2 13.3% 100.0% 2/2
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 2 13.3% 0.0% 0/2
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 1 6.7% 100.0% 1/1
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 2 18.2% 100.0% 2/2
4 2 18.2% 100.0% 2/2
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 1 9.1% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 100.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 66.7% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.