Львовна.

181 гра ·турнірні ігри · остання гра 20 лют 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 лютого 2022, Black Gun 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 181
Win-rate 57.5% 104/181
Бали 123.69 з них 18.21 допами · штраф віднято Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 31
ЛХ 2+ 30.0% 9 із 30 ПУ
Штрафи 0.92

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 78.9% 15/19
дон 66.7% 10/15
мирний 54.0% 67/124
шериф 52.2% 12/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 124 68.5%
шериф 23 12.7%
мафія 19 10.5%
дон 15 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 15 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець мафії ×3 Кубок России 2021. Поволжье. Полуфинал #1 · Кубок России 2021. Поволжье. Серия 3 · Fox cup 2020
Найкращий шериф* ×1 Black Gun 2022
Найчастіше ПУ ×2 Кубок России 2021. Поволжье. Полуфинал #1 · Кубок России 2020, Конференция Поволжья, Киров, 2 Серия

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 15 181 гра
Фіналів 3 20.0% турнірів
Подіумів 6 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 40 Fox cup 2020
У середньому топ-28.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 2 0 5 з 57
2021 5 1 2 з 10
2020 6 2 2 з 40
2019 2 0 29 з 50

fiim · 123.00 очок рейтингу

Останні турніри

8 з 40 топ-20.0%
Black Gun 2022 19–20 лютого 2022 · fiim ігор 14 · перемог 8 · бали 9.86 · допи +1.16 · штраф — · ПУ 2 Найкращий шериф *
7.00 очок fiim
5 з 57 топ-8.8%
Winter Team Cup Saransk 2022 5–6 січня 2022 · fiim команда Я не слышу хруста безе · особисто 5 з 57 ігор 15 · перемог 9 · бали 11.29 · допи +1.75 · штраф — · ПУ 4
24.00 очок fiim
7 з 20 топ-35.0%
Кубок России 2021 фінал 19 грудня 2021 · fiim ігор 20 · перемог 10 · бали 11.75 · допи +1.65 · штраф — · ПУ 3
30.00 очок fiim
2 з 10 топ-20.0%
Кубок России 2021. Поволжье. Полуфинал #1 20 листопада 2021 · fiim · Кубок России 2021, етап 21 ігор 10 · перемог 7 · бали 8.45 · допи +1.25 · штраф — · ПУ 2 Найкращий гравець мафіїНайчастіше ПУ

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
69 ігор
Найкращий місяць
серпень 2020 — 66.7% (10/15)
Максимум допів за гру
+0.52 · Кубок 5 мостов 2020, Фінал
Найбільший штраф
−0.52 · Fox cup 2020, Фінал
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
181 гра · частки рахуються від них
1 19 10.5% 73.7% 14/19
2 21 11.6% 38.1% 8/21
3 14 7.7% 78.6% 11/14
4 14 7.7% 64.3% 9/14
5 15 8.3% 60.0% 9/15
6 15 8.3% 46.7% 7/15
7 20 11.0% 45.0% 9/20
8 25 13.8% 72.0% 18/25
9 21 11.6% 47.6% 10/21
10 17 9.4% 52.9% 9/17
124 гри за мирний · частки рахуються від них
1 15 12.1% 66.7% 10/15
2 12 9.7% 33.3% 4/12
3 9 7.3% 66.7% 6/9
4 10 8.1% 60.0% 6/10
5 9 7.3% 55.6% 5/9
6 11 8.9% 45.5% 5/11
7 13 10.5% 38.5% 5/13
8 19 15.3% 73.7% 14/19
9 12 9.7% 41.7% 5/12
10 14 11.3% 50.0% 7/14
23 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 8.7% 100.0% 2/2
2 3 13.0% 66.7% 2/3
3 1 4.3% 100.0% 1/1
4 3 13.0% 66.7% 2/3
5 2 8.7% 50.0% 1/2
6 2 8.7% 0.0% 0/2
7 3 13.0% 66.7% 2/3
8 3 13.0% 33.3% 1/3
9 4 17.4% 25.0% 1/4
10 0 0.0% — жодного разу
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 10.5% 100.0% 2/2
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 3 15.8% 100.0% 3/3
4 1 5.3% 100.0% 1/1
5 2 10.5% 100.0% 2/2
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 1 5.3% 100.0% 1/1
9 3 15.8% 66.7% 2/3
10 3 15.8% 66.7% 2/3
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 5 33.3% 40.0% 2/5
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 13.3% 50.0% 1/2
6 1 6.7% 100.0% 1/1
7 2 13.3% 50.0% 1/2
8 2 13.3% 100.0% 2/2
9 2 13.3% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.