Issa.

59 ігор ·турнірні ігри · остання гра 30 січ 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 січня 2022, MT Winter Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 59
Win-rate 40.7% 24/59
Бали 25.03 з них 2.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 1.17

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 57.1% 4/7
мафія 41.7% 5/12
мирний 38.2% 13/34
дон 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 57.6%
мафія 12 20.3%
шериф 7 11.9%
дон 6 10.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 59 ігор
Фіналів 1 20.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 40 1604 Mafia Tour 2021
У середньому топ-65.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 18 з 40
2021 3 1 10 з 40
2020 1 0 55 з 70

fiim · 13.00 очок рейтингу

Останні турніри

18 з 40 топ-45.0%
MT Winter Cup 2022 29–30 січня 2022 · fiim ігор 11 · перемог 6 · бали 6.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
55 з 70 топ-78.6%
Хрустальная Маска 2021 25–26 вересня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
49 з 50 топ-98.0%
Кубок Томска 2021 5–6 червня 2021 · fiim ігор 12 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
10 з 40 топ-25.0%
1604 Mafia Tour 2021 фінал 17–18 квітня 2021 · fiim ігор 15 · перемог 7 · бали 6.93 · допи +1.10 · штраф −1.17 · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
33 гри
Найкращий місяць
квітень 2021 — 46.7% (7/15)
Найбільший штраф
−1.17 · 1604 Mafia Tour 2021, Фінал 1

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
59 ігор · частки рахуються від них
1 2 3.4% 50.0% 1/2
2 4 6.8% 50.0% 2/4
3 6 10.2% 50.0% 3/6
4 4 6.8% 75.0% 3/4
5 10 16.9% 40.0% 4/10
6 7 11.9% 71.4% 5/7
7 6 10.2% 16.7% 1/6
8 6 10.2% 50.0% 3/6
9 6 10.2% 0.0% 0/6
10 8 13.6% 25.0% 2/8
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 8.8% 66.7% 2/3
3 3 8.8% 66.7% 2/3
4 2 5.9% 100.0% 2/2
5 5 14.7% 40.0% 2/5
6 3 8.8% 33.3% 1/3
7 5 14.7% 20.0% 1/5
8 5 14.7% 40.0% 2/5
9 4 11.8% 0.0% 0/4
10 4 11.8% 25.0% 1/4
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 3 42.9% 100.0% 3/3
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 4 33.3% 25.0% 1/4
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 2 16.7% 50.0% 1/2
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 2 33.3% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.