Maxwell.

46 ігор ·турнірні ігри · остання гра 30 січ 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 січня 2022, MT Winter Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 46
Win-rate 47.8% 22/46
Бали 25.01 з них 2.91 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 20.0% 1 із 5 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мирний 50.0% 14/28
мафія 50.0% 5/10
шериф 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 60.9%
мафія 10 21.7%
шериф 6 13.0%
дон 2 4.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 46 ігор
Фіналів 2 50.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 40 MT Winter Cup 2022
У середньому топ-46.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 1 8 з 40
2021 2 1 10 з 29
2019 1 0 34 з 50

fiim · 14.00 очок рейтингу

Останні турніри

8 з 40 топ-20.0%
MT Winter Cup 2022 фінал 29–30 січня 2022 · fiim ігор 15 · перемог 10 · бали 11.20 · допи +0.90 · штраф — · ПУ 1
7.00 очок fiim
10 з 29 топ-34.5%
День рождения MT 2021 фінал 24–25 липня 2021 · fiim ігор 16 · перемог 6 · бали 8.79 · допи +1.21 · штраф — · ПУ 4
2.00 очок fiim
19 з 30 топ-63.3%
Парный турнир Подмосковья 2021 3–4 липня 2021 · fiim команда МаНюша · особисто 19 з 30 ігор 14 · перемог 6 · бали 6.30 · допи +0.80 · штраф −0.50 · ПУ —
2.00 очок fiim
34 з 50 топ-68.0%
Guns & Voices 2019 20–21 липня 2019 · fiim ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
38 ігор
Найкращий місяць
січень 2022 — 66.7% (10/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
46 ігор · частки рахуються від них
1 2 4.3% 0.0% 0/2
2 5 10.9% 40.0% 2/5
3 4 8.7% 50.0% 2/4
4 6 13.0% 33.3% 2/6
5 7 15.2% 57.1% 4/7
6 3 6.5% 100.0% 3/3
7 3 6.5% 33.3% 1/3
8 5 10.9% 40.0% 2/5
9 4 8.7% 25.0% 1/4
10 7 15.2% 71.4% 5/7
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.6% 0.0% 0/1
2 3 10.7% 33.3% 1/3
3 4 14.3% 50.0% 2/4
4 3 10.7% 66.7% 2/3
5 2 7.1% 50.0% 1/2
6 3 10.7% 100.0% 3/3
7 3 10.7% 33.3% 1/3
8 1 3.6% 0.0% 0/1
9 4 14.3% 25.0% 1/4
10 4 14.3% 75.0% 3/4
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 33.3% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 20.0% 0.0% 0/2
5 4 40.0% 75.0% 3/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 20.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 10.0% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.