Нур

82 гри ·турнірні ігри · остання гра 13 бер 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 березня 2022, EML Almaty ShowTime Полуфинал.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 82
Win-rate 45.1% 37/82
Бали 33.00 з них 1.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 40.0% 2 із 5 ПУ
Штрафи 5.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 61.5% 8/13
мафія 57.1% 8/14
шериф 42.9% 3/7
мирний 37.5% 18/48

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 48 58.5%
мафія 14 17.1%
дон 13 15.9%
шериф 7 8.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон* ×1 Кубок Алматы 2022

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 82 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 EML Almaty ShowTime Полуфинал
У середньому топ-70.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 6 0 4 з 10
2021 2 0 29 з 30

fiim · 7.00 очок рейтингу

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
EML Almaty ShowTime Полуфинал 13 березня 2022 · fiim · Алмати · Eurasian Mafia League EML 2022, етап 14 ігор 10 · перемог 6 · бали 6.25 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 2
5 з 10 топ-50.0%
EML Almaty ShowTime-2 12 березня 2022 · fiim · Алмати · Eurasian Mafia League EML 2022, етап 12 ігор 10 · перемог 6 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
36 з 40 топ-90.0%
Кубок Спящего города 5–6 березня 2022 · fiim · Бішкек ігор 10 · перемог 3 · бали 2.65 · допи +0.45 · штраф −1.00 · ПУ 2
0.00 очок fiim
9 з 10 топ-90.0%
EML Almaty ShowTime-1 26 лютого 2022 · fiim · Алмати · Eurasian Mafia League EML 2022, етап 10 ігор 10 · перемог 4 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф −1.00 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
21 гра
Найкращий місяць
січень 2022 — 52.4% (11/21)
Найбільший штраф
−2.00 · LIA'S CUP 2021, 7-тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
82 гри · частки рахуються від них
1 6 7.3% 66.7% 4/6
2 11 13.4% 63.6% 7/11
3 5 6.1% 40.0% 2/5
4 10 12.2% 20.0% 2/10
5 9 11.0% 33.3% 3/9
6 10 12.2% 20.0% 2/10
7 7 8.5% 85.7% 6/7
8 10 12.2% 30.0% 3/10
9 7 8.5% 57.1% 4/7
10 7 8.5% 57.1% 4/7
48 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 4.2% 50.0% 1/2
2 4 8.3% 75.0% 3/4
3 3 6.2% 33.3% 1/3
4 8 16.7% 25.0% 2/8
5 6 12.5% 16.7% 1/6
6 5 10.4% 20.0% 1/5
7 4 8.3% 75.0% 3/4
8 5 10.4% 20.0% 1/5
9 6 12.5% 50.0% 3/6
10 5 10.4% 40.0% 2/5
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 2 28.6% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 14.3% 100.0% 2/2
2 3 21.4% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 2 14.3% 50.0% 1/2
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 2 14.3% 100.0% 2/2
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 3 23.1% 66.7% 2/3
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 4 30.8% 25.0% 1/4
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.