Таргетолог

189 ігор ·турнірні ігри · остання гра 12 лют 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 лютого 2023, ALMATY MAFIA OPEN 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 189
Win-rate 47.6% 90/189
Бали 107.31 з них 11.45 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 25.0% 2 із 8 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 65.2% 15/23
мафія 52.8% 19/36
мирний 44.9% 53/118
шериф 25.0% 3/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 118 62.4%
мафія 36 19.0%
дон 23 12.2%
шериф 12 6.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 17 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 2× друге місце ALMATY MAFIA OPEN 2023 · EML Almaty ShowTime-1
3 1× третє місце EML Almaty Empire-2
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 ALMATY MAFIA OPEN 2023
Найкращий дон* ×1 EML Almaty ShowTime-1

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 17 189 ігор
Фіналів 2 11.8% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 40 ALMATY MAFIA OPEN 2023
У середньому топ-58.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 1 2 з 40
2022 13 1 2 з 10
2021 3 0 8 з 10

fiim · 72.00 очок рейтингу

Останні турніри

2 з 40 топ-5.0%
ALMATY MAFIA OPEN 2023 фінал 11–12 лютого 2023 · fiim · Алмати ігор 15 · перемог 11 · бали 19.71 · допи +2.95 · штраф — · ПУ — Найкращий гравець міста
29.00 очок fiim
27 з 30 топ-90.0%
Кубок Столицы 2022 9–10 липня 2022 · fiim · Астана ігор 11 · перемог 3 · бали 3.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
12 з 30 топ-40.0%
KMC Open Cup 2022 11–12 червня 2022 · fiim · Кокшетау ігор 11 · перемог 7 · бали 7.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
10 з 30 топ-33.3%
Almaty Open Cup 2022 фінал 4–5 червня 2022 · fiim · Алмати ігор 15 · перемог 9 · бали 10.00 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
8.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
174 гри
Найкращий місяць
лютий 2023 — 73.3% (11/15)
Максимум допів за гру
+0.65 · ALMATY MAFIA OPEN 2023, Фінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
189 ігор · частки рахуються від них
1 16 8.5% 56.3% 9/16
2 19 10.1% 52.6% 10/19
3 20 10.6% 30.0% 6/20
4 17 9.0% 41.2% 7/17
5 20 10.6% 40.0% 8/20
6 19 10.1% 52.6% 10/19
7 20 10.6% 50.0% 10/20
8 20 10.6% 60.0% 12/20
9 17 9.0% 41.2% 7/17
10 21 11.1% 52.4% 11/21
118 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 7.6% 66.7% 6/9
2 12 10.2% 50.0% 6/12
3 12 10.2% 41.7% 5/12
4 10 8.5% 20.0% 2/10
5 12 10.2% 33.3% 4/12
6 9 7.6% 55.6% 5/9
7 14 11.9% 50.0% 7/14
8 14 11.9% 50.0% 7/14
9 15 12.7% 33.3% 5/15
10 11 9.3% 54.5% 6/11
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 25.0% 33.3% 1/3
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 25.0% 0.0% 0/3
6 2 16.7% 0.0% 0/2
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
36 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 13.9% 20.0% 1/5
2 1 2.8% 100.0% 1/1
3 6 16.7% 16.7% 1/6
4 2 5.6% 50.0% 1/2
5 3 8.3% 66.7% 2/3
6 6 16.7% 50.0% 3/6
7 3 8.3% 100.0% 3/3
8 4 11.1% 75.0% 3/4
9 1 2.8% 100.0% 1/1
10 5 13.9% 60.0% 3/5
23 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 8.7% 100.0% 2/2
2 3 13.0% 66.7% 2/3
3 1 4.3% 0.0% 0/1
4 5 21.7% 80.0% 4/5
5 2 8.7% 100.0% 2/2
6 2 8.7% 100.0% 2/2
7 2 8.7% 0.0% 0/2
8 1 4.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 5 21.7% 40.0% 2/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.