Зубр

86 ігор ·турнірні ігри · остання гра 26 тра 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 травня 2022, EML Atyrau Полуфинал.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 86
Win-rate 50.0% 43/86
Бали 51.55 з них 2.95 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 42.9% 3 із 7 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 61.9% 26/42
шериф 60.0% 6/10
мафія 36.4% 8/22
дон 25.0% 3/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 42 48.8%
мафія 22 25.6%
дон 12 14.0%
шериф 10 11.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий шериф* ×1 Актау Кубок Казахстана 2021
Найкращий дон* ×1 EML Atyrau-2

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 86 ігор
Фіналів 1 10.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 EML Atyrau Полуфинал
У середньому топ-57.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 2 0 4 з 10
2021 1 0 6 з 10
2019 1 1 —
2018 4 0 12 з 30
2016 2 0 19 з 40

fiim · 16.00 очок рейтингу

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
EML Atyrau Полуфинал 26 травня 2022 · fiim · Атирау · Eurasian Mafia League EML 2022, етап 22 ігор 10 · перемог 7 · бали 7.30 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
5 з 11 топ-45.5%
EML Atyrau-2 13 лютого 2022 · fiim · Атирау · Eurasian Mafia League EML 2022, етап 8 ігор 10 · перемог 6 · бали 7.05 · допи +1.05 · штраф — · ПУ 1 Найкращий дон *
6 з 10 топ-60.0%
Актау Кубок Казахстана 2021 27 листопада 2021 · fiim · Актау · Кубок Казахстана 2021, етап 10 ігор 10 · перемог 6 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ — Найкращий шериф *
—
CASPIAN CUP'19 фінал 20–21 квітня 2019 · fiim · Атирау ігор 14 · перемог 6 · бали 6.25 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
67 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · EML Atyrau-2
Найбільший штраф
−0.40 · KMC Open Cup 2018, Півфінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
86 ігор · частки рахуються від них
1 7 8.1% 28.6% 2/7
2 12 14.0% 25.0% 3/12
3 7 8.1% 42.9% 3/7
4 11 12.8% 45.5% 5/11
5 12 14.0% 66.7% 8/12
6 5 5.8% 80.0% 4/5
7 9 10.5% 66.7% 6/9
8 7 8.1% 71.4% 5/7
9 5 5.8% 60.0% 3/5
10 11 12.8% 36.4% 4/11
42 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 6 14.3% 50.0% 3/6
3 3 7.1% 66.7% 2/3
4 7 16.7% 71.4% 5/7
5 10 23.8% 60.0% 6/10
6 3 7.1% 100.0% 3/3
7 4 9.5% 50.0% 2/4
8 2 4.8% 100.0% 2/2
9 1 2.4% 0.0% 0/1
10 6 14.3% 50.0% 3/6
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 20.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 2 20.0% 50.0% 1/2
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 2 20.0% 50.0% 1/2
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 4 18.2% 25.0% 1/4
2 3 13.6% 0.0% 0/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 18.2% 0.0% 0/4
5 1 4.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 13.6% 100.0% 3/3
8 3 13.6% 33.3% 1/3
9 2 9.1% 100.0% 2/2
10 2 9.1% 0.0% 0/2
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 3 25.0% 0.0% 0/3
3 4 33.3% 25.0% 1/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.