BB

70 ігор ·турнірні ігри · остання гра 25 лис 2023
6 турнірів ·2× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 листопада 2023, Мировая Лига Мафии 2023, Полуфинал- Львов.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 70
Win-rate 60.0% 42/70
Бали 58.63 з них 9.43 допами Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 37.5% 3 із 8 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 9/12
мирний 61.0% 25/41
шериф 60.0% 6/10
дон 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 58.6%
мафія 12 17.1%
шериф 10 14.3%
дон 7 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×3 Мировая Лига Мафии 2023 , Украина-Янтарне, серия 1 · Sicilia Mafia Cup 2021. Львов. Серия 1. · Кубок Західної України - Серия 1, Новояворовск
Найкращий гравець міста ×3 Мировая Лига Мафии 2023 , Украина-Янтарне, серия 1 · Sicilia Mafia Cup 2021. Львов. Серия 1. · Кубок Західної України - Серия 1, Новояворовск
Найкращий гравець мафії ×1 Мировая Лига Мафии 2023 , Украина-Янтарне, серия 1
Найкращий шериф* ×1 West cup 2021
Найкращий дон* ×1 Кубок Західної України - Серия 1, Новояворовск
Найчастіше ПУ ×1 Кубок Західної України - Серия 1, Новояворовск

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 70 ігор
Фіналів 1 16.7% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Мировая Лига Мафии 2023 , Украина-Янтарне, серия 1
У середньому топ-31.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 2 0 1 з 10
2021 4 1 1 з 10

fiim · 34.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Мировая Лига Мафии 2023, Полуфинал- Львов 25 листопада 2023 · fiim · Львів · Мировая Лига Мафии 2023, Финал-Киев, етап 25 ігор 14 · перемог 5 · бали 9.70 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 1
1 з 10 перемога
Мировая Лига Мафии 2023 , Украина-Янтарне, серия 1 7 жовтня 2023 · fiim · Новояворівськ · Мировая Лига Мафии 2023, Финал-Киев, етап 13 ігор 10 · перемог 8 · бали 13.50 · допи +2.50 · штраф — · ПУ 1 MVPНайкращий гравець містаНайкращий гравець мафії
2 з 10 топ-20.0%
Sicilia Mafia Cup 2021. Львов. Серия 1. 27 листопада 2021 · fiim · Львів · Sicilia Mafia Cup 2021, етап 8 ігор 10 · перемог 6 · бали 7.50 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 1 MVPНайкращий гравець міста
2 з 50 топ-4.0%
West cup 2021 фінал 13–14 листопада 2021 · fiim · Львів ігор 15 · перемог 11 · бали 13.48 · допи +1.78 · штраф — · ПУ 1 Найкращий шериф *
31.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
70 ігор
Найкращий місяць
листопад 2021 — 68.0% (17/25)
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
70 ігор · частки рахуються від них
1 9 12.9% 55.6% 5/9
2 9 12.9% 33.3% 3/9
3 7 10.0% 57.1% 4/7
4 5 7.1% 40.0% 2/5
5 4 5.7% 75.0% 3/4
6 5 7.1% 80.0% 4/5
7 7 10.0% 71.4% 5/7
8 8 11.4% 50.0% 4/8
9 3 4.3% 66.7% 2/3
10 13 18.6% 76.9% 10/13
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 6 14.6% 50.0% 3/6
2 5 12.2% 40.0% 2/5
3 5 12.2% 40.0% 2/5
4 3 7.3% 33.3% 1/3
5 3 7.3% 100.0% 3/3
6 4 9.8% 75.0% 3/4
7 4 9.8% 75.0% 3/4
8 4 9.8% 75.0% 3/4
9 1 2.4% 100.0% 1/1
10 6 14.6% 66.7% 4/6
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 2 20.0% 50.0% 1/2
10 4 40.0% 100.0% 4/4
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 2 16.7% 50.0% 1/2
3 2 16.7% 100.0% 2/2
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 16.7% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 16.7% 100.0% 2/2
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 28.6% 100.0% 2/2
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.