Nif.

16 ігор за 2026 рік · 112 загалом ·турнірні ігри · остання гра 19 лип 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 липня 2026, Lotus DaNang Cup 2026.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 62.5% 10/16
Бали 19.83 з них 4.37 допами Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 66.7% 2 із 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 100.0% 3/3
мирний 60.0% 6/10
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 62.5%
мафія 3 18.8%
дон 2 12.5%
шериф 1 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 13 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найчастіше ПУ ×1 Lotus DaNang Cup 2026

Підсумки за турнірами

Турнірів 13 112 ігор
Фіналів 2 15.4% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 20 Lotus DaNang Cup 2026
У середньому топ-45.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 4 з 20
2019 2 0 31 з 50
2018 2 0 —
2017 4 1 7 з 39
2016 2 0 35 з 50
2015 1 0 —
2013 1 0 —

fiim · 47.00 очок рейтингу

Останні турніри

4 з 20 топ-20.0%
Lotus DaNang Cup 2026 фінал 18–19 липня 2026 · fiim · Дананг ігор 16 · перемог 10 · бали 20.16 · допи +4.37 · штраф — · ПУ 3 Найчастіше ПУ
11.00 очок fiim
31 з 50 топ-62.0%
Fourgun-7 2–3 листопада 2019 · fiim · Київ ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
—
Vinnytsia mafia cup 2019 14–15 вересня 2019 · fiim · Вінниця команда Однажды в Кисловодске ігор 10 · перемог 6 · бали 6.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Odessa Summer Cup 2018 28–29 липня 2018 · fiim · Одеса команда Slovo:Odessa ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.91 · Lotus DaNang Cup 2026, Фінал

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 2 12.5% 0.0% 0/2
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 3 18.8% 33.3% 1/3
5 2 12.5% 100.0% 2/2
6 2 12.5% 50.0% 1/2
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 1 6.2% 100.0% 1/1
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 30.0% 33.3% 1/3
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 1 10.0% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.