Бес Смертный

Борис Большем
16 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 13 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 56.3% (9/16) — 16 ігор
Доп/гру 0.36 за 16 ігор — 16 ігор
Мирний 36.4% (4/11) — 11 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія 100.0% (3/3) — 3 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 56.3% 9/16
Бали 30.80 з них 5.80 допами Середній доп: 0.36
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.50 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 100.0% 3/3
дон 100.0% 1/1
мирний 36.4% 4/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 68.8%
мафія 3 18.8%
шериф 1 6.2%
дон 1 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найчастіше ПУ ×1 Cascadia Cup 2026

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 20 Cascadia Cup 2026
У середньому топ-25.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 5 з 20

iMafia · 241.00 очок рейтингу

Останні турніри

5 з 20 топ-25.0%
Cascadia Cup 2026 фінал 12–13 вересня 2026 · iMafia · Ванкувер ігор 16 · перемог 9 · бали 31.00 · допи +5.80 · штраф — · ПУ 4 Найчастіше ПУ
241.00 очок iMafia

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
вересень 2026 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+1.00 · Cascadia Cup 2026, Відбір

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 3 18.8% 66.7% 2/3
3 2 12.5% 100.0% 2/2
4 1 6.2% 0.0% 0/1
5 3 18.8% 100.0% 3/3
6 2 12.5% 100.0% 2/2
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 2 12.5% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.2% 0.0% 0/1
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 3 27.3% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 2 18.2% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.