Tigra

58 ігор за 2026 рік · 1347 загалом · остання гра 30 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (6/12) 57.9% (11/19) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 12 ігор 0.00 за 19 ігор 12 ігор · мало
Мирний 25.0% (2/8) 46.2% (6/13) 8 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія 100.0% (1/1) 75.0% (3/4) 1 гра · мало
Дон 100.0% (2/2) 100.0% (2/2) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 58 клубні 53 · турнірні 5
Win-rate 56.9% 33/58
Бали 62.51 з них 11.71 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 72.7% 8/11
шериф 66.7% 2/3
мирний 48.7% 19/39

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 67.2%
мафія 11 19.0%
дон 5 8.6%
шериф 3 5.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 20 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 2× друге місце Неспящие в Ванкувере · Columbia Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 20 143 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 24 Columbia Cup
У середньому топ-54.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 11 з 15
2025 2 0 10 з 12
2024 1 0 4 з 11
2023 2 0 5 з 13
2022 1 0 6 з 15
2020 2 0 2 з 12
2019 4 0 2 з 24
2018 2 0 8 з 35
2017 3 0 5 з 12
2016 1 0 —
2015 1 0 —

Останні турніри

11 з 15 топ-73.3%
Rain Cup 18 січня 2026 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 4 · бали 13.43 · допи +8.43 · штраф — · ПУ —
10 з 12 топ-83.3%
15 Лет Ванкуверскому Клубу 28 вересня 2025 · AML · Ванкувер ігор 4 · перемог 4 · бали 8.82 · допи +4.82 · штраф — · ПУ —
10 з 12 топ-83.3%
Крестики и нолик 27 липня 2025 · AML · Ванкувер ігор 3 · перемог 2 · бали 3.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 1
4 з 11 топ-36.4%
Sprint Game Episode 2 11 травня 2024 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 5.50 · допи +1.30 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
37 ігор
Максимум допів за гру
+3.09 · Rain Cup
Найбільший штраф
−0.80 · №28283

Активність

30 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
58 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 1.7% 100.0% 1/1
3 6 10.3% 50.0% 3/6
4 6 10.3% 33.3% 2/6
5 9 15.5% 55.6% 5/9
6 3 5.2% 33.3% 1/3
7 4 6.9% 75.0% 3/4
8 12 20.7% 66.7% 8/12
9 5 8.6% 40.0% 2/5
10 12 20.7% 66.7% 8/12
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 2.6% 100.0% 1/1
3 5 12.8% 40.0% 2/5
4 4 10.3% 25.0% 1/4
5 5 12.8% 20.0% 1/5
6 2 5.1% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 11 28.2% 63.6% 7/11
9 2 5.1% 0.0% 0/2
10 9 23.1% 66.7% 6/9
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 2 18.2% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 27.3% 66.7% 2/3
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 2 18.2% 100.0% 2/2
10 1 9.1% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.