Effendi

Niyaz Ilyasov
64 гри за 2026 рік · 88 загалом ·турнірні ігри · остання гра 18 жов 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 25.0% (5/20) 52.3% (23/44) 20 ігор
Доп/гру 0.25 за 20 ігор 0.33 за 44 гри 20 ігор
Мирний 15.4% (2/13) 47.8% (11/23) 13 ігор · мало
Шериф 33.3% (1/3) 50.0% (2/4) 3 гри · мало
Мафія 0.0% (0/1) 50.0% (7/14) 1 гра · мало
Дон 66.7% (2/3) 100.0% (3/3) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 64
Win-rate 43.8% 28/64
Бали 108.22 з них 19.52 допами · штраф віднято Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 3.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 5/6
мафія 46.7% 7/15
шериф 42.9% 3/7
мирний 36.1% 13/36

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 56.2%
мафія 15 23.4%
шериф 7 10.9%
дон 6 9.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 2× третє місце VaWaCa · CornSquad Minicup
Номінації
Найкращий шериф ×1 iMafia Pro League America Seattle Series 4

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 88 ігор
Фіналів 1 12.5% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 20 VaWaCa
У середньому топ-61.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 6 1 3 з 20
2025 2 0 16 з 33

iMafia · 901.00 очок рейтингу

Останні турніри

— триває
Golden Gate Cup 17–18 жовтня 2026 · iMafia · Сан-Хосе ігор 8 · перемог 2 · бали 11.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ —
17 з 20 топ-85.0%
Cascadia Cup 2026 12–13 вересня 2026 · iMafia · Ванкувер ігор 12 · перемог 3 · бали 17.60 · допи +3.20 · штраф −1.00 · ПУ 2
114.00 очок iMafia
3 з 20 топ-15.0%
VaWaCa фінал 25–26 липня 2026 · iMafia · Сієтл ігор 16 · перемог 10 · бали 31.02 · допи +5.92 · штраф −1.10 · ПУ 1
378.00 очок iMafia
18 з 20 топ-90.0%
Texas Championship 6–7 червня 2026 · iMafia · Даллас ігор 12 · перемог 4 · бали 18.10 · допи +2.80 · штраф −0.70 · ПУ —
157.00 очок iMafia

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
14 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+1.20 · VaWaCa, Фінал
Найбільший штраф
−0.60 · Cascadia Cup 2026, Відбір

Активність

10 ігрових днів, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 7 10.9% 71.4% 5/7
2 6 9.4% 83.3% 5/6
3 8 12.5% 25.0% 2/8
4 6 9.4% 33.3% 2/6
5 9 14.1% 55.6% 5/9
6 5 7.8% 40.0% 2/5
7 4 6.2% 75.0% 3/4
8 6 9.4% 33.3% 2/6
9 7 10.9% 14.3% 1/7
10 6 9.4% 16.7% 1/6
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.6% 100.0% 2/2
2 4 11.1% 100.0% 4/4
3 4 11.1% 25.0% 1/4
4 4 11.1% 25.0% 1/4
5 7 19.4% 42.9% 3/7
6 1 2.8% 0.0% 0/1
7 3 8.3% 66.7% 2/3
8 2 5.6% 0.0% 0/2
9 4 11.1% 0.0% 0/4
10 5 13.9% 0.0% 0/5
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 2 13.3% 0.0% 0/2
4 1 6.7% 0.0% 0/1
5 2 13.3% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 3 20.0% 33.3% 1/3
9 3 20.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 50.0% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.