Дейнерис

Дейнерис
72 гри ·клубні ігри · остання гра 10 жов 2024
домашній клуб — WhiteNights⭐
Порівняти

WhiteNights⭐, 2021: враховано 12 з 13 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано
WhiteNights⭐, 2019: враховано 48 з 50 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 жовтня 2024, ETERNAL MAFIA.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 72
Win-rate 51.4% 37/72
Бали 41.75 з них 4.75 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 10
ЛХ 2+ 20.0% 2 із 10 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 58.8% 10/17
дон 55.6% 5/9
мирний 50.0% 22/44
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 44 61.1%
мафія 17 23.6%
дон 9 12.5%
шериф 2 2.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
72 гри
Максимум допів за гру
+0.60 · №220294
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
72 гри · частки рахуються від них
1 7 9.7% 57.1% 4/7
2 6 8.3% 66.7% 4/6
3 4 5.6% 75.0% 3/4
4 7 9.7% 42.9% 3/7
5 10 13.9% 60.0% 6/10
6 5 6.9% 60.0% 3/5
7 6 8.3% 33.3% 2/6
8 12 16.7% 41.7% 5/12
9 10 13.9% 50.0% 5/10
10 5 6.9% 40.0% 2/5
44 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 11.4% 40.0% 2/5
2 3 6.8% 66.7% 2/3
3 3 6.8% 66.7% 2/3
4 6 13.6% 50.0% 3/6
5 5 11.4% 40.0% 2/5
6 2 4.5% 50.0% 1/2
7 3 6.8% 33.3% 1/3
8 8 18.2% 50.0% 4/8
9 6 13.6% 66.7% 4/6
10 3 6.8% 33.3% 1/3
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 3 17.6% 66.7% 2/3
3 1 5.9% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 23.5% 75.0% 3/4
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 3 17.6% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 11.8% 0.0% 0/2
10 2 11.8% 50.0% 1/2
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 33.3% 33.3% 1/3
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.