Не вдалося завантажити дані. Оновіть сторінку — портал працює і без скриптів.
Період
24 бер 2016 — 25 січ 2025
Ігор
3520
Гравців
764
Баланс перемог
червоні 1670 ·
47%
чорні 1850 ·
53%
Динаміка клубу
за місяцями за весь час · натисніть на місяць, щоб побачити числа
Місяць
Січень 2025
ігри
17
ігрові вечори
3
унікальні гравці
27
з них новачки
7
За роками
рікігри
вечоригравці
2016
367
66
154
2017
508
91
171
2018
526
92
144
2019
563
103
173
2020
304
64
109
2021
333
68
100
2022
419
85
137
2023
291
58
110
2024
192
37
75
2025
17
3
27
Утримання новачків
усі новачки клубу за весь час
429
повернулися на другий вечір
56.2% (429/764)
295
зіграли 10+ ігор
38.6% (295/764)
Кубки гравців клубу
4 перемоги · 10 призових місць · 10 турнірів · 4 гравці
Усі кубки й турніри клубу →
Кубок — 1–3 місце в особистому заліку турніру. Зараховуємо клубу, якщо гравець сам вказав цей клуб на порталі федерації.
Як клуб грає
за весь час
Вечори за днями тижня
7
пн
3
вт
5
ср
322
чт
313
пт
10
сб
7
нд
У середньому
~0
вечорів на місяць
5.3
гри за вечір
13.6
гравця за вечір
Склад зараз
останні 90 днів
0
активних гравців за 90 днів
Ядра поки немає: ніхто не зіграв 10 ігор за 90 днів.
ядро
0
новачки
0
гості
0
без акаунта
0
ядро — від 10 ігор за 90 днів
новачок — перша гра в клубі за 90 днів
гість — домашній клуб інший
без акаунта — гість, якого джерело не знає
Баланс гри
за весь час
Перемоги за місцями за столом
усі ролі · по 3520 ігор на місце
мирні та шериф · вибірка в кожного місця своя
мафія та дон · вибірка в кожного місця своя
40%50%60%
1
50.9%
(1792/3520)
2
49.2%
(1731/3520)
3
49.9%
(1756/3520)
4
49.0%
(1724/3520)
5
48.2%
(1698/3520)
6
48.3%
(1701/3520)
7
48.0%
(1690/3520)
8
48.8%
(1717/3520)
9
48.5%
(1708/3520)
10
48.9%
(1723/3520)
1
48.8%
(1208/2474)
2
47.6%
(1180/2479)
3
48.1%
(1186/2466)
4
47.4%
(1169/2464)
5
46.9%
(1169/2490)
6
46.9%
(1137/2423)
7
46.8%
(1178/2516)
8
47.3%
(1161/2455)
9
47.1%
(1144/2430)
10
47.4%
(1158/2443)
1
55.8%
(584/1046)
2
52.9%
(551/1041)
3
54.1%
(570/1054)
4
52.6%
(555/1056)
5
51.4%
(529/1030)
6
51.4%
(564/1097)
7
51.0%
(512/1004)
8
52.2%
(556/1065)
9
51.7%
(564/1090)
10
52.5%
(565/1077)
кольором — відхилення більше, ніж дає випадок за такої вибірки (95%)
Перемоги сторін за роками
2016
червоні 47.7% (175/367)
чорні 52.3% (192/367)
2017
червоні 52.0% (264/508)
чорні 48.0% (244/508)
2018
червоні 47.5% (250/526)
чорні 52.5% (276/526)
2019
червоні 48.0% (270/563)
чорні 52.0% (293/563)
2020
червоні 45.4% (138/304)
чорні 54.6% (166/304)
2021
червоні 43.2% (144/333)
чорні 56.8% (189/333)
2022
червоні 43.7% (183/419)
чорні 56.3% (236/419)
2023
червоні 48.1% (140/291)
чорні 51.9% (151/291)
2024
червоні 52.6% (101/192)
чорні 47.4% (91/192)
2025
червоні 29.4% (5/17)
чорні 70.6% (12/17)
Кого вбивають першим
мирний 84.7% (2497/2948)
шериф 15.3% (451/2948)
Частка ЛХ 2+
29.4%
(866/2948)
Нічні події
15.2% (535/3520)
ігор із промахом
ПУ в протоколі немає — промах мафії
1.1% (37/3520)
ігор із самострілом
мафія вистрілила у свого в першу ніч
Рекорди клубу
Найактивніший місяць
вересень 2018
72 гри
синхронізація з mafiaworldtour.org · 14 жов 2026, 05:27