Лукреция

Нина Пертенава
282 гри · остання гра 16 сер 2019
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — Tbilissimo
Порівняти

Tbilissimo, 2017: враховано 134 з 139 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано
Tbilissimo, 2016: враховано 125 з 140 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 серпня 2019, Tbilissimo.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 282 клубні 273 · турнірні 9
Win-rate 48.9% 138/282
Бали 359.20 з них 89.20 допами Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 20
ЛХ 2+ 25.0% 5 із 20 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 61.5% 16/26
мафія 56.3% 36/64
мирний 45.1% 78/173
шериф 42.1% 8/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 173 61.3%
мафія 64 22.7%
дон 26 9.2%
шериф 19 6.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 9 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 23 з 30 Открытый чемпионат Грузии "Кубок Tkemali Tour 2016"
У середньому топ-88.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2017 1 0 60 з 60
2016 1 0 23 з 30

fiim · 8.00 очок рейтингу

Останні турніри

60 з 60 топ-100.0%
Открытый чемпионат Грузии "Кубок Tkemali Tour 2017" 26–27 серпня 2017 · fiim · Тбілісі ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
23 з 30 топ-76.7%
Открытый чемпионат Грузии "Кубок Tkemali Tour 2016" 27–28 серпня 2016 · fiim · Тбілісі ігор 9 · перемог 4 · бали 8.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
282 гри
Найкращий місяць
травень 2016 — 60.0% (12/20)
Максимум допів за гру
+2.80 · №8009
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
282 гри · частки рахуються від них
1 18 6.4% 44.4% 8/18
2 26 9.2% 42.3% 11/26
3 25 8.9% 56.0% 14/25
4 19 6.7% 36.8% 7/19
5 26 9.2% 69.2% 18/26
6 24 8.5% 50.0% 12/24
7 29 10.3% 48.3% 14/29
8 34 12.1% 52.9% 18/34
9 42 14.9% 50.0% 21/42
10 39 13.8% 38.5% 15/39
173 гри за мирний · частки рахуються від них
1 9 5.2% 55.6% 5/9
2 19 11.0% 36.8% 7/19
3 16 9.2% 37.5% 6/16
4 12 6.9% 41.7% 5/12
5 13 7.5% 69.2% 9/13
6 18 10.4% 38.9% 7/18
7 15 8.7% 53.3% 8/15
8 17 9.8% 47.1% 8/17
9 28 16.2% 46.4% 13/28
10 26 15.0% 38.5% 10/26
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 10.5% 50.0% 1/2
4 3 15.8% 0.0% 0/3
5 2 10.5% 100.0% 2/2
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 4 21.1% 75.0% 3/4
9 2 10.5% 50.0% 1/2
10 2 10.5% 0.0% 0/2
64 гри за мафія · частки рахуються від них
1 4 6.2% 50.0% 2/4
2 6 9.4% 50.0% 3/6
3 6 9.4% 100.0% 6/6
4 3 4.7% 33.3% 1/3
5 6 9.4% 50.0% 3/6
6 4 6.2% 100.0% 4/4
7 9 14.1% 44.4% 4/9
8 9 14.1% 44.4% 4/9
9 8 12.5% 50.0% 4/8
10 9 14.1% 55.6% 5/9
26 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 11.5% 0.0% 0/3
2 1 3.8% 100.0% 1/1
3 1 3.8% 100.0% 1/1
4 1 3.8% 100.0% 1/1
5 5 19.2% 80.0% 4/5
6 1 3.8% 100.0% 1/1
7 4 15.4% 50.0% 2/4
8 4 15.4% 75.0% 3/4
9 4 15.4% 75.0% 3/4
10 2 7.7% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.