Не вдалося завантажити дані. Оновіть сторінку — портал працює і без скриптів.
Період
16 січ 2016 — 10 жов 2026
Ігор
3047
189 у 2026 році
Гравців
776
Баланс перемог
червоні 1281 ·
42%
чорні 1766 ·
58%
Динаміка клубу
за місяцями за весь час · натисніть на місяць, щоб побачити числа
Місяць
Жовтень 2026
ігри
9
ігрові вечори
2
унікальні гравці
41
з них новачки
11
За роками
рікігри
вечоригравці
2016
339
92
134
2017
490
104
137
2018
393
92
106
2019
258
61
116
2020
17
4
26
2022
37
9
47
2024
616
150
196
2025
708
216
217
2026
189
58
156
Утримання новачків
усі новачки клубу за весь час
470
повернулися на другий вечір
60.6% (470/776)
264
зіграли 10+ ігор
34.0% (264/776)
Кубки гравців клубу
54 перемоги · 148 призових місць · 113 турнірів · 36 гравців
Усі кубки й турніри клубу →
Кубок — 1–3 місце в особистому заліку турніру. Зараховуємо клубу, якщо гравець сам вказав цей клуб на порталі федерації.
Як клуб грає
за весь час
Вечори за днями тижня
61
пн
33
вт
247
ср
114
чт
100
пт
150
сб
81
нд
У середньому
~8
вечорів на місяць
3.9
гри за вечір
14.9
гравця за вечір
Склад зараз
останні 90 днів
ядро
7
новачки
34
гості
48
без акаунта
13
ядро — від 10 ігор за 90 днів
новачок — перша гра в клубі за 90 днів
гість — домашній клуб інший
без акаунта — гість, якого джерело не знає
Баланс гри
за весь час
Перемоги за місцями за столом
усі ролі · по 3047 ігор на місце
мирні та шериф · вибірка в кожного місця своя
мафія та дон · вибірка в кожного місця своя
40%50%60%
1
46.8%
(1427/3047)
2
47.0%
(1432/3047)
3
46.1%
(1405/3047)
4
47.9%
(1458/3047)
5
48.2%
(1468/3047)
6
45.1%
(1373/3047)
7
46.3%
(1412/3047)
8
47.0%
(1432/3047)
9
48.7%
(1483/3047)
10
45.1%
(1375/3047)
1
41.7%
(855/2049)
2
41.8%
(851/2036)
3
41.4%
(875/2111)
4
42.6%
(893/2094)
5
43.1%
(923/2144)
6
40.9%
(885/2163)
7
41.8%
(897/2148)
8
42.2%
(909/2152)
9
43.6%
(972/2227)
10
41.1%
(907/2205)
1
57.3%
(572/998)
2
57.5%
(581/1011)
3
56.6%
(530/936)
4
59.3%
(565/953)
5
60.4%
(545/903)
6
55.2%
(488/884)
7
57.3%
(515/899)
8
58.4%
(523/895)
9
62.3%
(511/820)
10
55.6%
(468/842)
кольором — відхилення більше, ніж дає випадок за такої вибірки (95%)
Перемоги сторін за роками
2016
червоні 44.5% (151/339)
чорні 55.5% (188/339)
2017
червоні 44.5% (218/490)
чорні 55.5% (272/490)
2018
червоні 47.1% (185/393)
чорні 52.9% (208/393)
2019
червоні 40.7% (105/258)
чорні 59.3% (153/258)
2020
червоні 47.1% (8/17)
чорні 52.9% (9/17)
2022
червоні 37.8% (14/37)
чорні 62.2% (23/37)
2024
червоні 36.7% (226/616)
чорні 63.3% (390/616)
2025
червоні 41.2% (292/708)
чорні 58.8% (416/708)
2026
червоні 43.4% (82/189)
чорні 56.6% (107/189)
Кого вбивають першим
мирний 81.9% (2113/2580)
шериф 18.1% (467/2580)
Частка ЛХ 2+
26.6%
(685/2580)
Нічні події
14.9% (455/3047)
ігор із промахом
ПУ в протоколі немає — промах мафії
0.4% (12/3047)
ігор із самострілом
мафія вистрілила у свого в першу ніч
Рекорди клубу
Найактивніший місяць
червень 2024
107 ігор
синхронізація з mafiaworldtour.org · 14 жов 2026, 05:14