Morrigan

Стефани
3 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Secret Mafia Club❓ ·Хайфа · 40 ігор за 2026 рік · 145 загалом · остання гра 22 жов 2026
Хайфа, Израиль · домашній клуб — WhiteNights⭐
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 40
Win-rate 60.0% 24/40
Бали 39.60 з них 5.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 1.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 5/5
мафія 70.0% 7/10
шериф 50.0% 2/4
мирний 47.6% 10/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 52.5%
мафія 10 25.0%
дон 5 12.5%
шериф 4 10.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 8 20.0% 62.5% 5/8
2 6 15.0% 83.3% 5/6
3 3 7.5% 66.7% 2/3
4 5 12.5% 20.0% 1/5
5 4 10.0% 25.0% 1/4
6 2 5.0% 100.0% 2/2
7 5 12.5% 60.0% 3/5
8 2 5.0% 0.0% 0/2
9 3 7.5% 100.0% 3/3
10 2 5.0% 100.0% 2/2
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 3 14.3% 66.7% 2/3
2 4 19.0% 75.0% 3/4
3 2 9.5% 50.0% 1/2
4 4 19.0% 0.0% 0/4
5 2 9.5% 50.0% 1/2
6 1 4.8% 100.0% 1/1
7 1 4.8% 0.0% 0/1
8 2 9.5% 0.0% 0/2
9 1 4.8% 100.0% 1/1
10 1 4.8% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 3 75.0% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 2 20.0% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 2 20.0% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 20.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.