XA

Artem
35 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Joker Mafia Club ·Єреван · 38 ігор за 2026 рік · 107 загалом · остання гра 15 сер 2026
Ереван, Армения · домашній клуб — Tbilissimo
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 38
Win-rate 42.1% 16/38
Бали 35.30 з них 8.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 3 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 5/6
мафія 60.0% 3/5
мирний 32.0% 8/25
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 65.8%
дон 6 15.8%
мафія 5 13.2%
шериф 2 5.3%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
38 ігор · частки рахуються від них
1 2 5.3% 50.0% 1/2
2 1 2.6% 0.0% 0/1
3 2 5.3% 100.0% 2/2
4 3 7.9% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 5.3% 50.0% 1/2
7 3 7.9% 66.7% 2/3
8 6 15.8% 33.3% 2/6
9 6 15.8% 50.0% 3/6
10 13 34.2% 23.1% 3/13
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.0% 50.0% 1/2
2 1 4.0% 0.0% 0/1
3 2 8.0% 100.0% 2/2
4 1 4.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 4.0% 0.0% 0/1
7 2 8.0% 50.0% 1/2
8 5 20.0% 40.0% 2/5
9 3 12.0% 33.3% 1/3
10 8 32.0% 0.0% 0/8
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 1 50.0% 0.0% 0/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 0.0% 0/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 3 50.0% 100.0% 3/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.