ВячесLOVE

Вячеслав
82 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 17 ігор за 2026 рік · 31 загалом · остання гра 1 сер 2026
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — Tbilissimo
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 17
Win-rate 58.8% 10/17
Бали 14.30 штраф віднято
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 3/3
мафія 66.7% 2/3
мирний 50.0% 4/8
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 47.1%
шериф 3 17.6%
мафія 3 17.6%
дон 3 17.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
17 ігор · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 1 5.9% 0.0% 0/1
3 3 17.6% 66.7% 2/3
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 3 17.6% 66.7% 2/3
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 2 11.8% 100.0% 2/2
8 2 11.8% 0.0% 0/2
9 1 5.9% 100.0% 1/1
10 2 11.8% 50.0% 1/2
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 2 25.0% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 2 25.0% 0.0% 0/2
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.