Sparr0w

Artemii
61 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
CLAN Mafia Tbilisi ·Тбілісі · 27 ігор за 2026 рік · 31 загалом · остання гра 25 лип 2026
Тбилиси, Грузия · домашній клуб — Tbilissimo
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 27
Win-rate 51.9% 14/27
Бали 22.10
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
мирний 50.0% 9/18
дон 50.0% 2/4
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 66.7%
дон 4 14.8%
мафія 3 11.1%
шериф 2 7.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
27 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.4% 50.0% 1/2
2 3 11.1% 66.7% 2/3
3 2 7.4% 50.0% 1/2
4 2 7.4% 50.0% 1/2
5 3 11.1% 33.3% 1/3
6 3 11.1% 33.3% 1/3
7 3 11.1% 33.3% 1/3
8 3 11.1% 66.7% 2/3
9 4 14.8% 75.0% 3/4
10 2 7.4% 50.0% 1/2
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 1 5.6% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 2 11.1% 50.0% 1/2
6 3 16.7% 33.3% 1/3
7 2 11.1% 50.0% 1/2
8 2 11.1% 50.0% 1/2
9 4 22.2% 75.0% 3/4
10 1 5.6% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 66.7% 100.0% 2/2
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.