Seventh Sector Cup

mafgame 21 квітня 2024 Бухарест Особистий 10 учасників · 8 ігор Турнір на mafgame ↗
Внесок 10 EUR

Турнір не дограно: зіграно 8 з 10 ігор

Місце#Гравець Бали Доп Штраф Ci Перемоги ПУ
1 ЛуиMVP 6.63 2.25 0 0.13 62.5% (5/8) 3/5 1/2 0/0 1/1 1
Доп
2.25
Штраф
0
Ci
0.13
ПУ
1
3/5 1/2 0/0 1/1
2 Декаданс 6.28 1.45 −0.40 0.13 75.0% (6/8) 4/6 0/0 1/1 1/1 1
Доп
1.45
Штраф
−0.40
Ci
0.13
ПУ
1
4/6 0/0 1/1 1/1
3 Маклауд 5.30 1.05 0 0.00 62.5% (5/8) 3/6 1/1 1/1 0/0 1
Доп
1.05
Штраф
0
Ci
0.00
ПУ
1
3/6 1/1 1/1 0/0
4 Masic 4.00 0.65 −0.90 0.00 62.5% (5/8) 4/5 0/2 0/0 1/1 1
Доп
0.65
Штраф
−0.90
Ci
0.00
ПУ
1
4/5 0/2 0/0 1/1
5 Kieve 3.58 0.45 −0.40 0.13 50.0% (4/8) 3/5 0/1 1/2 0/0 1
Доп
0.45
Штраф
−0.40
Ci
0.13
ПУ
1
3/5 0/1 1/2 0/0
6 Urs 3.50 0.10 0 0.00 50.0% (4/8) 1/3 1/1 2/3 0/1 0
Доп
0.10
Штраф
0
Ci
0.00
ПУ
0
1/3 1/1 2/3 0/1
7 Drakaris 3.38 0.25 −0.40 0.13 50.0% (4/8) 2/4 0/0 1/2 1/2 1
Доп
0.25
Штраф
−0.40
Ci
0.13
ПУ
1
2/4 0/0 1/2 1/2
8 Teo 2.55 0.00 0 0.00 37.5% (3/8) 1/4 1/1 1/2 0/1 0
Доп
0.00
Штраф
0
Ci
0.00
ПУ
0
1/4 1/1 1/2 0/1
9 koT 2.20 0.50 0 0.00 25.0% (2/8) 2/6 0/0 0/1 0/1 1
Доп
0.50
Штраф
0
Ci
0.00
ПУ
1
2/6 0/0 0/1 0/1
10 GreK 2.00 0.30 0 0.00 25.0% (2/8) 1/4 0/0 1/4 0/0 0
Доп
0.30
Штраф
0
Ci
0.00
ПУ
0
1/4 0/0 1/4 0/0

Бали, доп (з бонусом ЛХ), штраф і Ci — з офіційної таблиці етапу. Ролі — перемоги з ігор за протоколами етапів, що увійшли в підсумок. Колір частки перемог — відносно очікуваної за такого набору ролей.

Синхронізовано з джерела: 6 жов 2026, 01:28