Four Seasons: Чемпионат Испании 2026

mafgame·4★ 25–26 липня 2026 Торрев'єха Особистий 33 учасники · 43 гри Турнір на mafgame ↗
Головний суддя YeS Внесок 100 EUR
Підсумок За турами Квалификационные игры Полуфинал Финал Лише результати «Финал» Лідери етапів: квалификационные игры — Flame 9.75 · полуфинал — Flame 11.38 · финал — Flame 15.74
Місце#Гравець Бали Доп Штраф Ci Перемоги ПУ Очки фед.
1 FlameMVP 15.74 5.23 0 0.08 81.3% (13/16) 7/8 1/2 3/3 2/3 2 27
Доп
5.23
Штраф
0
Ci
0.08
ПУ
2
7/8 1/2 3/3 2/3
2 Niko 12.59 4.29 −0.20 0.32 62.5% (10/16) 4/8 3/4 2/3 1/1 3 24
Доп
4.29
Штраф
−0.20
Ci
0.32
ПУ
3
4/8 3/4 2/3 1/1
3 M0nte 11.77 2.62 0 0.00 68.8% (11/16) 8/12 1/2 2/2 0/0 1 22
Доп
2.62
Штраф
0
Ci
0.00
ПУ
1
8/12 1/2 2/2 0/0
4 Blessed 11.10 3.15 0 0.00 62.5% (10/16) 4/5 1/4 4/5 1/2 0 19
Доп
3.15
Штраф
0
Ci
0.00
ПУ
0
4/5 1/4 4/5 1/2
5 Леди Luz 10.90 1.22 0 0.00 75.0% (12/16) 8/11 3/4 0/0 1/1 2 17
Доп
1.22
Штраф
0
Ci
0.00
ПУ
2
8/11 3/4 0/0 1/1
6 RAMZES 10.73 3.45 0 0.08 56.3% (9/16) 3/8 2/3 2/3 2/2 1 15
Доп
3.45
Штраф
0
Ci
0.08
ПУ
1
3/8 2/3 2/3 2/2
7 Чудо) 10.57 2.39 0 0.00 62.5% (10/16) 6/9 1/2 2/3 1/2 3 13
Доп
2.39
Штраф
0
Ci
0.00
ПУ
3
6/9 1/2 2/3 1/2
8 Грешник 10.36 2.85 0 0.08 56.3% (9/16) 8/13 0/0 1/3 0/0 1 11
Доп
2.85
Штраф
0
Ci
0.08
ПУ
1
8/13 0/0 1/3 0/0
9 Flash 8.98 3.29 −0.26 1.22 37.5% (6/16) 4/8 0/1 1/5 1/2 5 9
Доп
3.29
Штраф
−0.26
Ci
1.22
ПУ
5
4/8 0/1 1/5 1/2
10 sugar 7.14 2.43 0 0.96 31.3% (5/16) 2/7 0/1 3/5 0/3 4 7
Доп
2.43
Штраф
0
Ci
0.96
ПУ
4
2/7 0/1 3/5 0/3

Бали, доп (з бонусом ЛХ), штраф і Ci — з офіційної таблиці етапу. Ролі — перемоги з ігор за протоколами етапів, що увійшли в підсумок. Колір частки перемог — відносно очікуваної за такого набору ролей.

Очки фед. — рейтингові очки mafgame за підсумкове місце.

Синхронізовано з джерела: 7 жов 2026, 15:43