Історія
30 з 42
Дати
Турнір
Місце
Ігри · перемоги
Бали
Допи
Штраф
ПУ
Очки фед.
22–24 лип2024
The Cult 2
команда Естрелламар 22–24 липня 2024 · iMafia · Вінниця
команда 1 з 10
особисто 25 з 51 топ-49.0%
4 · 2
3.10
+1.10
—
1
148.00
Фінал серії
4 гри · 2 перемоги · бали 3.10
8 лип2024
The Cult 2. Серія 37
команда Естрелламар 8 липня 2024 · iMafia · Вінниця · The Cult 2, етап 38
Найкращий шерифНайкращий дон
команда 3 з 10
особисто 3 з 10 топ-30.0%
6 · 3
4.60
+1.90
−0.30
—
—
Відбір
6 ігор · 3 перемоги · бали 4.60
28 чер2024
ШИКЭ 3 сезон. 4 серия
28 червня 2024 · iMafia · Онлайн · ШИКЭ. 3 сезон, етап 4
MVPНайкращий гравець мафіїНайкращий донНайчастіше ПУ
1 з 13
перемога
6 · 4
13.90
+3.30
—
2
—
Відбір
6 ігор · 4 перемоги · бали 13.90
18 чер2024
The Cult 2. Серія 29
команда Естрелламар 18 червня 2024 · iMafia · Вінниця · The Cult 2, етап 30
Найкращий дон
команда 2 з 10
особисто 6 з 12 топ-50.0%
3 · 2
3.30
+1.30
—
—
—
Відбір
3 гри · 2 перемоги · бали 3.30
17 чер2024
The Cult 2. Серія 28
команда Естрелламар 17 червня 2024 · iMafia · Вінниця · The Cult 2, етап 29
Найкраща мафія
команда 8 з 10
особисто 8 з 12 топ-66.7%
6 · 2
3.00
+1.00
—
—
—
Відбір
6 ігор · 2 перемоги · бали 3.00
14 чер2024
ШИКЭ. 3 Сезон. 2 серия
14 червня 2024 · iMafia · Онлайн · ШИКЭ. 3 сезон, етап 2
10 з 11
топ-90.9%
5 · 1
6.80
+0.60
—
1
—
Відбір
5 ігор · 1 перемога · бали 6.80
11 чер2024
The Cult 2. Серія 26
команда Естрелламар 11 червня 2024 · iMafia · Вінниця · The Cult 2, етап 27
команда 1 з 10
особисто 9 з 15 топ-60.0%
1 · 1
1.60
+0.60
—
—
—
Відбір
1 гра · 1 перемога · бали 1.60
10 чер2024
The Cult 2. Серія 25
команда Естрелламар 10 червня 2024 · iMafia · Вінниця · The Cult 2, етап 26
команда 7 з 10
особисто 8 з 11 топ-72.7%
6 · 3
3.80
+0.80
—
—
—
Відбір
6 ігор · 3 перемоги · бали 3.80
7 чер2024
ШИКЭ 3 сезон. 1 серия.
7 червня 2024 · iMafia · Вінниця · ШИКЭ. 3 сезон, етап 1
Найкраща мафія
2 з 11
топ-18.2%
6 · 4
12.60
+2.60
—
—
—
Відбір
6 ігор · 4 перемоги · бали 12.60
29 тра2024
The Cult 2. Серія 21
команда Естрелламар 29 травня 2024 · iMafia · Вінниця · The Cult 2, етап 22
команда 8 з 10
особисто 8 з 11 топ-72.7%
6 · 1
2.20
+0.60
—
2
—
Відбір
6 ігор · 1 перемога · бали 2.20
14 тра2024
The Cult 2. Серія 14
команда Естрелламар 14 травня 2024 · iMafia · Вінниця · The Cult 2, етап 15
команда 3 з 10
особисто 3 з 10 топ-30.0%
6 · 4
6.40
+2.40
—
2
—
Відбір
6 ігор · 4 перемоги · бали 6.40
4 тра2024
The Cult 2. Серія 9
команда Естрелламар 4 травня 2024 · iMafia · Вінниця · The Cult 2, етап 10
Найкращий гравець містаНайкращий мирнийНайкращий дон
команда 3 з 10
особисто 3 з 10 топ-30.0%
6 · 4
7.50
+3.50
—
—
—
Відбір
6 ігор · 4 перемоги · бали 7.50
8–9 кві2024
ChakraLand Closed League Final
команда Мячо+Maddie 8–9 квітня 2024 · iMafia · Вінниця
команда 2 з 10
особисто 2 з 20 топ-10.0%
7 · 5
22.68
+5.60
—
1
—
Відбір
7 ігор · 5 перемог · бали 22.68
4 кві2024
Unity Tournament
4 квітня 2024 · iMafia · Онлайн
8 з 10
топ-80.0%
7 · 3
10.90
+1.90
−1.00
—
—
Фінал серії
7 ігор · 3 перемоги · бали 10.90
2 кві2024
Unity Tournament Stage 2 (Upper)
2 квітня 2024 · iMafia · Онлайн · Unity Tournament, етап 2
MVPНайкращий гравець мафіїНайкращий дон
2 з 10
топ-20.0%
7 · 4
14.00
+3.00
—
1
—
Відбір
7 ігор · 4 перемоги · бали 14.00
1 кві2024
Unity Tournament Stage 1
1 квітня 2024 · iMafia · Онлайн · Unity Tournament, етап 1
MVPНайкращий гравець містаНайкращий мирний
2 з 20
топ-10.0%
7 · 4
14.60
+3.40
—
1
—
Відбір
7 ігор · 4 перемоги · бали 14.60
26 бер2024
CHAKRALAND CLOSED LEAGUE SERIES 13
26 березня 2024 · iMafia · Вінниця
12 з 14
топ-85.7%
2 · 2
5.20
+1.20
—
—
—
Відбір
2 гри · 2 перемоги · бали 5.20
18 бер2024
CHAKRALAND CLOSED LEAGUE SERIES 10
18 березня 2024 · iMafia · Вінниця
Найчастіше ПУ
3 з 11
топ-27.3%
6 · 4
12.00
+2.00
—
2
—
Відбір
6 ігор · 4 перемоги · бали 12.00
14 бер2024
CHAKRALAND CLOSED LEAGUE SERIES 9
14 березня 2024 · iMafia · Вінниця
Найкращий гравець містаНайкращий мирний
4 з 11
топ-36.4%
4 · 1
6.60
+1.60
—
1
—
Відбір
4 гри · 1 перемога · бали 6.60
19 лют2024
Chakraland Closed League
19 лютого 2024 · iMafia · Вінниця
Найкращий дон
2 з 11
топ-18.2%
6 · 4
13.00
+3.00
—
—
—
Відбір
6 ігор · 4 перемоги · бали 13.00
7–10 лют2024
THE CULT
команда Umbrella 7–10 лютого 2024 · iMafia · Вінниця
команда 10 з 10
особисто 30 з 43 топ-69.8%
6 · 2
2.90
+0.90
—
—
—
Фінал серії
6 ігор · 2 перемоги · бали 2.90
19 січ2024
The Cult. 32 серия
команда Umbrella 19 січня 2024 · iMafia · Вінниця · THE CULT, етап 33
Найкращий мирнийНайчастіше ПУ
команда 4 з 10
особисто 4 з 10 топ-40.0%
6 · 3
5.80
+2.20
—
2
—
Відбір
6 ігор · 3 перемоги · бали 5.80
28 гру2023
The Cult. 26 серия
команда Umbrella 28 грудня 2023 · iMafia · Вінниця · THE CULT, етап 27
Найкращий гравець містаНайкращий шериф
команда 4 з 10
особисто 4 з 10 топ-40.0%
6 · 4
7.10
+3.10
—
—
—
Відбір
6 ігор · 4 перемоги · бали 7.10
22 гру2023
The Cult. 23 серия
команда Umbrella 22 грудня 2023 · iMafia · Вінниця · THE CULT, етап 24
команда 9 з 10
особисто 9 з 10 топ-90.0%
6 · 3
4.40
+1.40
−0.30
2
—
Відбір
6 ігор · 3 перемоги · бали 4.40
2 гру2023
The Cult. 15 серия
команда Umbrella 2 грудня 2023 · iMafia · Вінниця · THE CULT, етап 16
команда 8 з 10
особисто 8 з 10 топ-80.0%
6 · 2
3.30
+1.30
—
1
—
Відбір
6 ігор · 2 перемоги · бали 3.30
17 лис2023
The Cult. 8 серия
команда Umbrella 17 листопада 2023 · iMafia · Вінниця · THE CULT, етап 9
команда 10 з 10
особисто 11 з 11 топ-100.0%
6 · 0
0.60
+0.40
—
1
—
Відбір
6 ігор · 0 перемог · бали 0.60
3 лис2023
The Cult. 3 серия
команда Umbrella 3 листопада 2023 · iMafia · Вінниця · THE CULT, етап 4
Найкращий дон
команда 2 з 10
особисто 2 з 10 топ-20.0%
6 · 5
7.60
+2.60
—
—
—
Відбір
6 ігор · 5 перемог · бали 7.60
8 тра – 6 вер2023
ССТ 3.0
команда Туссент 8 травня – 6 вересня 2023 · iMafia · Вінниця
команда 3 з 10
особисто 11 з 30 топ-36.7%
7 · 3
5.20
+2.20
—
1
—
Фінал серії
7 ігор · 3 перемоги · бали 5.20
28 сер2023
CCT 3.0 (Серия 46)
команда Туссент 28 серпня 2023 · iMafia · Онлайн · ССТ 3.0, етап 55
команда 7 з 10
особисто 7 з 10 топ-70.0%
6 · 2
3.20
+1.20
—
1
—
Відбір
6 ігор · 2 перемоги · бали 3.20
24 сер2023
CCT 3.0 (Шоу-Матч 15) [Классический]
команда Туссент 24 серпня 2023 · iMafia · Онлайн · ССТ 3.0, етап 54
Найчастіше ПУ
команда 8 з 10
особисто 7 з 13 топ-53.8%
6 · 1
2.20
+1.00
−0.20
2
—
Відбір
6 ігор · 1 перемога · бали 2.20
Показати всі 42
У командному турнірі — місце команди та особисте місце. Бали, допи та ігри — особисті. Очки фед. — рейтингові очки федерації за турнір; в етапів серій їх немає. Натисніть на рядок, щоб побачити етапи та склад.