SmallBear

16 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 10 тра 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 травня 2026, Black Tie Mafia Cup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 62.5% 10/16
Бали 11.11 з них 0.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 1
Штрафи 0.39

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 4/4
дон 100.0% 1/1
мирний 45.5% 5/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 68.8%
мафія 4 25.0%
дон 1 6.2%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 21 Black Tie Mafia Cup
У середньому топ-28.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 6 з 21

Останні турніри

6 з 21 топ-28.6%
Black Tie Mafia Cup фінал 9–10 травня 2026 · CLM · Торонто ігор 16 · перемог 10 · бали 11.11 · допи +0.90 · штраф −0.39 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
13 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.30 · Black Tie Mafia Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.39 · Black Tie Mafia Cup, Фінал

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 2 12.5% 0.0% 0/2
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 2 12.5% 100.0% 2/2
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 2 12.5% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.2% 100.0% 1/1
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 2 18.2% 0.0% 0/2
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 2 18.2% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 100.0% 1/1
роль ще не випадала
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 50.0% 100.0% 2/2
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.