Ишхан

14 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 26 кві 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 квітня 2026, Ocean Drive Cup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 35.7% 5/14
Бали 6.80 з них 1.66 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 1
Штрафи 0.30

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 1/2
дон 50.0% 2/4
мирний 28.6% 2/7
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 50.0%
дон 4 28.6%
мафія 2 14.3%
шериф 1 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 14 Ocean Drive Cup
У середньому топ-71.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 10 з 14

Останні турніри

10 з 14 топ-71.4%
Ocean Drive Cup фінал 25–26 квітня 2026 · CLM · Miami Gardens ігор 14 · перемог 5 · бали 6.80 · допи +1.66 · штраф −0.30 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
13 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · Ocean Drive Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.30 · Ocean Drive Cup, Відбіркові

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 2 14.3% 50.0% 1/2
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 2 14.3% 0.0% 0/2
6 2 14.3% 50.0% 1/2
7 2 14.3% 0.0% 0/2
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.