Enigma

14 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 26 кві 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 квітня 2026, Ocean Drive Cup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 50.0% 7/14
Бали 9.84 з них 2.24 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 1
Штрафи 0.30

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 4/6
мирний 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 57.1%
мафія 6 42.9%
шериф 0 0.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 14 Ocean Drive Cup
У середньому топ-35.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 5 з 14

Останні турніри

5 з 14 топ-35.7%
Ocean Drive Cup фінал 25–26 квітня 2026 · CLM · Miami Gardens ігор 14 · перемог 7 · бали 9.84 · допи +2.24 · штраф −0.30 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
9 ігор
Максимум допів за гру
+0.39 · Ocean Drive Cup, Фінал
Найбільший штраф
−0.30 · Ocean Drive Cup, Відбіркові

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 2 14.3% 50.0% 1/2
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 2 14.3% 0.0% 0/2
4 2 14.3% 50.0% 1/2
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 2 14.3% 100.0% 2/2
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 100.0% 2/2
роль ще не випадала
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.