Lou

26 ігор за 2026 рік · остання гра 16 лип 2026
Charlotte, USA · домашній клуб — Carolinas MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 липня 2026, Carolinas MafClub.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 26 клубні 18 · турнірні 8
Win-rate 53.8% 14/26
Бали 14.87 з них 1.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 3
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 7/7
шериф 50.0% 2/4
дон 50.0% 1/2
мирний 30.8% 4/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 50.0%
мафія 7 26.9%
шериф 4 15.4%
дон 2 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 Carolinas Minicup #1
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 5 з 10

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
Carolinas Minicup #1 фінал 21 лютого 2026 · CLM · Шарлотт ігор 8 · перемог 3 · бали 3.87 · допи +1.30 · штраф −0.60 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
19 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · Carolinas Minicup #1, Відбіркові

Активність

10 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 4 15.4% 75.0% 3/4
2 3 11.5% 33.3% 1/3
3 1 3.8% 100.0% 1/1
4 1 3.8% 0.0% 0/1
5 3 11.5% 33.3% 1/3
6 1 3.8% 0.0% 0/1
7 2 7.7% 50.0% 1/2
8 2 7.7% 50.0% 1/2
9 4 15.4% 50.0% 2/4
10 5 19.2% 80.0% 4/5
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 2 15.4% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 15.4% 0.0% 0/2
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 2 15.4% 50.0% 1/2
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 2 15.4% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 2 28.6% 100.0% 2/2
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.