Drunk Wife

26 ігор за 2026 рік · остання гра 9 тра 2026
New York, USA · домашній клуб — Charleston Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 травня 2026, Charleston Minicup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 26 клубні 2 · турнірні 24
Win-rate 46.2% 12/26
Бали 15.94 з них 4.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 4
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
дон 50.0% 1/2
мирний 44.4% 8/18
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 69.2%
мафія 4 15.4%
шериф 2 7.7%
дон 2 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце RESPECT Mini Cup #1

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 24 гри
Фіналів 3 100.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 RESPECT Mini Cup #1
У середньому топ-48.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 3 3 з 10

Останні турніри

4 з 11 топ-36.4%
Charleston Minicup фінал 9 травня 2026 · CLM · Summerville ігор 8 · перемог 3 · бали 4.60 · допи +1.60 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
RESPECT Mini Cup #1 фінал 28 березня 2026 · CLM · Greenville ігор 8 · перемог 5 · бали 6.40 · допи +1.70 · штраф −0.30 · ПУ 2
8 з 10 топ-80.0%
Carolinas Minicup #1 фінал 21 лютого 2026 · CLM · Шарлотт ігор 8 · перемог 2 · бали 2.94 · допи +1.10 · штраф −0.30 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.70 · Charleston Minicup, Відбіркові

Активність

3 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.7% 50.0% 1/2
2 3 11.5% 66.7% 2/3
3 3 11.5% 33.3% 1/3
4 4 15.4% 0.0% 0/4
5 2 7.7% 100.0% 2/2
6 3 11.5% 33.3% 1/3
7 3 11.5% 33.3% 1/3
8 1 3.8% 100.0% 1/1
9 2 7.7% 0.0% 0/2
10 3 11.5% 100.0% 3/3
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 11.1% 50.0% 1/2
2 3 16.7% 66.7% 2/3
3 2 11.1% 0.0% 0/2
4 4 22.2% 0.0% 0/4
5 2 11.1% 100.0% 2/2
6 2 11.1% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 16.7% 100.0% 3/3
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 50.0% 50.0% 1/2
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.