Ross

26 ігор за 2026 рік · остання гра 30 тра 2026
Charlotte, USA · домашній клуб — Carolinas MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 травня 2026, Carolinas Minicup #2.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 26 клубні 2 · турнірні 24
Win-rate 42.3% 11/26
Бали 12.10 з них 1.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 0
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
шериф 50.0% 1/2
мирний 42.1% 8/19
мафія 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 73.1%
мафія 3 11.5%
шериф 2 7.7%
дон 2 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 24 гри
Фіналів 3 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 10 RESPECT Mini Cup #1
У середньому топ-77.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 3 6 з 10

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Carolinas Minicup #2 фінал 30 травня 2026 · CLM · Fort Mill ігор 8 · перемог 3 · бали 3.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
10 з 11 топ-90.9%
Charleston Minicup фінал 9 травня 2026 · CLM · Summerville ігор 8 · перемог 2 · бали 2.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
6 з 10 топ-60.0%
RESPECT Mini Cup #1 фінал 28 березня 2026 · CLM · Greenville ігор 8 · перемог 5 · бали 5.20 · допи +0.70 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Найкращий місяць
травень 2026 — 33.3% (6/18)
Максимум допів за гру
+0.50 · Carolinas Minicup #2, Відбіркові

Активність

3 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 3 11.5% 66.7% 2/3
2 2 7.7% 50.0% 1/2
3 2 7.7% 50.0% 1/2
4 3 11.5% 66.7% 2/3
5 3 11.5% 33.3% 1/3
6 3 11.5% 66.7% 2/3
7 3 11.5% 0.0% 0/3
8 2 7.7% 50.0% 1/2
9 3 11.5% 33.3% 1/3
10 2 7.7% 0.0% 0/2
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 2 10.5% 100.0% 2/2
5 3 15.8% 33.3% 1/3
6 3 15.8% 66.7% 2/3
7 2 10.5% 0.0% 0/2
8 1 5.3% 100.0% 1/1
9 2 10.5% 0.0% 0/2
10 1 5.3% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.