Аннет

24 гри за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 30 тра 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 травня 2026, Carolinas Minicup #2.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 24
Win-rate 37.5% 9/24
Бали 11.10 з них 2.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 0
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 36.4% 4/11
мафія 33.3% 2/6
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 45.8%
мафія 6 25.0%
шериф 4 16.7%
дон 3 12.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 24 гри
Фіналів 3 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 11 Charleston Minicup
У середньому топ-68.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 3 6 з 11

Останні турніри

6 з 10 топ-60.0%
Carolinas Minicup #2 фінал 30 травня 2026 · CLM · Fort Mill ігор 8 · перемог 3 · бали 4.00 · допи +1.30 · штраф −0.30 · ПУ —
6 з 11 топ-54.5%
Charleston Minicup фінал 9 травня 2026 · CLM · Summerville ігор 8 · перемог 3 · бали 4.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
RESPECT Mini Cup #1 фінал 28 березня 2026 · CLM · Greenville ігор 8 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Найкращий місяць
травень 2026 — 37.5% (6/16)
Максимум допів за гру
+0.50 · Carolinas Minicup #2, Відбіркові

Активність

3 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 3 12.5% 0.0% 0/3
2 2 8.3% 50.0% 1/2
3 1 4.2% 0.0% 0/1
4 3 12.5% 33.3% 1/3
5 3 12.5% 66.7% 2/3
6 1 4.2% 0.0% 0/1
7 3 12.5% 33.3% 1/3
8 3 12.5% 66.7% 2/3
9 3 12.5% 66.7% 2/3
10 2 8.3% 0.0% 0/2
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 27.3% 0.0% 0/3
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 2 33.3% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 2 66.7% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.