KIMA

44 гри за 2026 рік · остання гра 16 лип 2026
3 турніри ·2× переможець
Charlotte, USA · домашній клуб — Carolinas MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 липня 2026, Carolinas MafClub.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 44 клубні 20 · турнірні 24
Win-rate 56.8% 25/44
Бали 31.28 з них 6.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 5
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 85.7% 6/7
мафія 53.8% 7/13
мирний 50.0% 10/20
шериф 50.0% 2/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 45.5%
мафія 13 29.5%
дон 7 15.9%
шериф 4 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець Charleston Minicup · RESPECT Mini Cup #1
3 1× третє місце Carolinas Minicup #2
Номінації
MVP ×2 Charleston Minicup · RESPECT Mini Cup #1
Найкращий гравець мафії ×2 Charleston Minicup · RESPECT Mini Cup #1

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 24 гри
Фіналів 3 100.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 11 Charleston Minicup
У середньому топ-16.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 3 1 з 11

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Carolinas Minicup #2 фінал 30 травня 2026 · CLM · Fort Mill ігор 8 · перемог 5 · бали 6.30 · допи +1.30 · штраф — · ПУ —
1 з 11 перемога
Charleston Minicup фінал 9 травня 2026 · CLM · Summerville ігор 8 · перемог 5 · бали 7.63 · допи +2.30 · штраф — · ПУ 1 MVPНайкращий гравець мафії
1 з 10 перемога
RESPECT Mini Cup #1 фінал 28 березня 2026 · CLM · Greenville ігор 8 · перемог 5 · бали 7.35 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 1 MVPНайкращий гравець мафії

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
43 гри
Найкращий місяць
травень 2026 — 63.2% (12/19)
Максимум допів за гру
+0.50 · Carolinas Minicup #2, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.30 · №8000101

Активність

11 ігрових днів, з них 3 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
44 гри · частки рахуються від них
1 3 6.8% 33.3% 1/3
2 8 18.2% 50.0% 4/8
3 5 11.4% 80.0% 4/5
4 2 4.5% 100.0% 2/2
5 4 9.1% 25.0% 1/4
6 5 11.4% 40.0% 2/5
7 2 4.5% 50.0% 1/2
8 4 9.1% 75.0% 3/4
9 6 13.6% 66.7% 4/6
10 5 11.4% 60.0% 3/5
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.0% 0.0% 0/1
2 4 20.0% 25.0% 1/4
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 1 5.0% 100.0% 1/1
5 2 10.0% 0.0% 0/2
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 2 10.0% 50.0% 1/2
8 3 15.0% 66.7% 2/3
9 2 10.0% 100.0% 2/2
10 3 15.0% 66.7% 2/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 3 23.1% 66.7% 2/3
3 3 23.1% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 2 15.4% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 1 7.7% 0.0% 0/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.