Вертухай

26 ігор за 2026 рік · остання гра 25 сер 2026
Raleigh, USA · домашній клуб — Art of Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 серпня 2026, Art of Mafia.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 26 клубні 18 · турнірні 8
Win-rate 38.5% 10/26
Бали 13.00 з них 3.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 1
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
дон 50.0% 1/2
шериф 40.0% 2/5
мирний 26.7% 4/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 57.7%
шериф 5 19.2%
мафія 4 15.4%
дон 2 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 10 Emergency Meeting Cup
У середньому топ-70.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 7 з 10

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Emergency Meeting Cup фінал 15 серпня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 3 · бали 3.90 · допи +1.20 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · №20300103
Найбільший штраф
−0.30 · №25400102

Активність

7 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 3 11.5% 66.7% 2/3
2 2 7.7% 100.0% 2/2
3 4 15.4% 25.0% 1/4
4 3 11.5% 0.0% 0/3
5 2 7.7% 50.0% 1/2
6 5 19.2% 20.0% 1/5
7 1 3.8% 100.0% 1/1
8 1 3.8% 100.0% 1/1
9 3 11.5% 33.3% 1/3
10 2 7.7% 0.0% 0/2
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 26.7% 25.0% 1/4
4 1 6.7% 0.0% 0/1
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 3 20.0% 0.0% 0/3
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 2 13.3% 0.0% 0/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 40.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.