Incognito

23 гри за 2026 рік · остання гра 25 сер 2026
Raleigh, USA · домашній клуб — Art of Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 серпня 2026, Art of Mafia.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 23 клубні 15 · турнірні 8
Win-rate 47.8% 11/23
Бали 12.50 з них 3.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 3
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 4/4
шериф 66.7% 2/3
мафія 50.0% 1/2
мирний 28.6% 4/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 60.9%
дон 4 17.4%
шериф 3 13.0%
мафія 2 8.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 Emergency Meeting Cup
У середньому топ-40.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 4 з 10

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
Emergency Meeting Cup фінал 15 серпня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 4 · бали 4.60 · допи +1.20 · штраф −0.60 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
8 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №22000103
Найбільший штраф
−0.30 · №25400102

Активність

6 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 1 4.3% 0.0% 0/1
2 2 8.7% 50.0% 1/2
3 4 17.4% 25.0% 1/4
4 2 8.7% 50.0% 1/2
5 4 17.4% 50.0% 2/4
6 2 8.7% 100.0% 2/2
7 3 13.0% 66.7% 2/3
8 1 4.3% 0.0% 0/1
9 2 8.7% 50.0% 1/2
10 2 8.7% 50.0% 1/2
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 14.3% 50.0% 1/2
3 2 14.3% 0.0% 0/2
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 3 21.4% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 2 14.3% 50.0% 1/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.