DEMBEL

35 ігор за 2026 рік · остання гра 3 жов 2026
New York, USA · домашній клуб — Carolinas MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (6/12) 0.0% (0/1) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.10 за 12 ігор 0.00 за 1 гру 12 ігор · мало
Мирний 37.5% (3/8) — 8 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія 66.7% (2/3) 0.0% (0/1) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 35 клубні 15 · турнірні 20
Win-rate 42.9% 15/35
Бали 17.44 з них 2.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 4
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.6% 5/9
шериф 50.0% 2/4
дон 50.0% 1/2
мирний 35.0% 7/20

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 57.1%
мафія 9 25.7%
шериф 4 11.4%
дон 2 5.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 20 ігор
Фіналів 1 50.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 10 Carolinas Minicup #2
У середньому топ-58.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 1 7 з 10

Останні турніри

14 з 30 топ-46.7%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 6 · бали 7.34 · допи +1.20 · штраф −0.30 · ПУ 2
7 з 10 топ-70.0%
Carolinas Minicup #2 фінал 30 травня 2026 · CLM · Fort Mill ігор 8 · перемог 3 · бали 3.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
29 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · Judgement Day: Divinity Cup, Відбіркові

Активність

9 ігрових днів, з них 3 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
35 ігор · частки рахуються від них
1 5 14.3% 40.0% 2/5
2 5 14.3% 40.0% 2/5
3 4 11.4% 50.0% 2/4
4 3 8.6% 66.7% 2/3
5 4 11.4% 75.0% 3/4
6 4 11.4% 0.0% 0/4
7 3 8.6% 33.3% 1/3
8 4 11.4% 50.0% 2/4
9 2 5.7% 0.0% 0/2
10 1 2.9% 100.0% 1/1
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 10.0% 0.0% 0/2
2 4 20.0% 25.0% 1/4
3 2 10.0% 50.0% 1/2
4 2 10.0% 50.0% 1/2
5 2 10.0% 50.0% 1/2
6 2 10.0% 0.0% 0/2
7 1 5.0% 100.0% 1/1
8 3 15.0% 33.3% 1/3
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 1 5.0% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 22.2% 100.0% 2/2
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 2 22.2% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.