Aks

39 ігор за 2026 рік · остання гра 3 жов 2026
Raleigh, USA · домашній клуб — Art of Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (6/12) 37.0% (10/27) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.16 за 12 ігор 0.19 за 27 ігор 12 ігор · мало
Мирний 50.0% (4/8) 29.4% (5/17) 8 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 33.3% (1/3) 1 гра · мало
Мафія 33.3% (1/3) 50.0% (3/6) 3 гри · мало
Дон — 100.0% (1/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 39 клубні 11 · турнірні 28
Win-rate 41.0% 16/39
Бали 22.67 з них 7.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 6
Штрафи 1.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
шериф 50.0% 2/4
мафія 44.4% 4/9
мирний 36.0% 9/25

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 64.1%
мафія 9 23.1%
шериф 4 10.3%
дон 1 2.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 Trust Issues Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 28 ігор
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 Trust Issues Cup
У середньому топ-61.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 2 5 з 10

Останні турніри

16 з 30 топ-53.3%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 6 · бали 7.10 · допи +1.90 · штраф −0.80 · ПУ —
8 з 10 топ-80.0%
Emergency Meeting Cup фінал 15 серпня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 2 · бали 3.70 · допи +1.10 · штраф −0.60 · ПУ 4
5 з 10 топ-50.0%
Trust Issues Cup фінал 4 липня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 3 · бали 4.57 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 1 Найкращий гравець міста

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
14 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · Emergency Meeting Cup, Відбіркові

Активність

8 ігрових днів, з них 4 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 7 17.9% 42.9% 3/7
2 3 7.7% 33.3% 1/3
3 3 7.7% 33.3% 1/3
4 3 7.7% 33.3% 1/3
5 3 7.7% 33.3% 1/3
6 6 15.4% 33.3% 2/6
7 4 10.3% 25.0% 1/4
8 3 7.7% 100.0% 3/3
9 3 7.7% 33.3% 1/3
10 4 10.3% 50.0% 2/4
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 16.0% 25.0% 1/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 12.0% 33.3% 1/3
4 2 8.0% 50.0% 1/2
5 3 12.0% 33.3% 1/3
6 6 24.0% 33.3% 2/6
7 2 8.0% 50.0% 1/2
8 2 8.0% 100.0% 2/2
9 2 8.0% 0.0% 0/2
10 1 4.0% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 50.0% 100.0% 2/2
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 22.2% 50.0% 1/2
2 2 22.2% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 1 11.1% 0.0% 0/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 1 100.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.