Финансист

38 ігор за 2026 рік · остання гра 3 жов 2026
Raleigh, USA · домашній клуб — Art of Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 58.3% (7/12) 50.0% (12/24) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.03 за 12 ігор 0.07 за 24 гри 12 ігор · мало
Мирний 71.4% (5/7) 41.7% (5/12) 7 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 0.0% (0/2) 1 гра · мало
Мафія 0.0% (0/2) 50.0% (3/6) 2 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) 100.0% (4/4) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 38 клубні 10 · турнірні 28
Win-rate 50.0% 19/38
Бали 19.30 з них 2.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 0
Штрафи 1.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 5/6
мирний 47.6% 10/21
мафія 37.5% 3/8
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 55.3%
мафія 8 21.1%
дон 6 15.8%
шериф 3 7.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Trust Issues Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 28 ігор
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Trust Issues Cup
У середньому топ-65.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 2 3 з 10

Останні турніри

20 з 30 топ-66.7%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 7 · бали 6.20 · допи +0.40 · штраф −1.20 · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
Emergency Meeting Cup фінал 15 серпня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 3 · бали 2.60 · допи +0.20 · штраф −0.60 · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Trust Issues Cup фінал 4 липня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 5 · бали 6.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
18 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · Trust Issues Cup, Відбіркові

Активність

9 ігрових днів, з них 4 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
38 ігор · частки рахуються від них
1 3 7.9% 33.3% 1/3
2 3 7.9% 66.7% 2/3
3 3 7.9% 66.7% 2/3
4 3 7.9% 33.3% 1/3
5 5 13.2% 20.0% 1/5
6 2 5.3% 0.0% 0/2
7 3 7.9% 66.7% 2/3
8 7 18.4% 71.4% 5/7
9 4 10.5% 50.0% 2/4
10 5 13.2% 60.0% 3/5
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.5% 0.0% 0/2
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 2 9.5% 100.0% 2/2
4 2 9.5% 50.0% 1/2
5 3 14.3% 0.0% 0/3
6 1 4.8% 0.0% 0/1
7 2 9.5% 100.0% 2/2
8 3 14.3% 66.7% 2/3
9 3 14.3% 66.7% 2/3
10 2 9.5% 0.0% 0/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 37.5% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 50.0% 100.0% 3/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.