pufit

45 ігор за 2026 рік · остання гра 3 жов 2026
3 турніри ·1× переможець
Raleigh, USA · домашній клуб — Art of Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 41.7% (5/12) 53.3% (16/30) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.16 за 12 ігор 0.23 за 30 ігор 12 ігор · мало
Мирний 50.0% (4/8) 41.2% (7/17) 8 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/2) 40.0% (2/5) 2 гри · мало
Мафія 50.0% (1/2) 100.0% (5/5) 2 гри · мало
Дон — 66.7% (2/3) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 45 клубні 17 · турнірні 28
Win-rate 51.1% 23/45
Бали 32.95 з них 10.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 7
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 85.7% 6/7
дон 80.0% 4/5
мирний 42.3% 11/26
шериф 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 57.8%
шериф 7 15.6%
мафія 7 15.6%
дон 5 11.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Emergency Meeting Cup
Номінації
MVP ×1 Emergency Meeting Cup
Найкращий гравець міста ×1 Emergency Meeting Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 28 ігор
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Emergency Meeting Cup
У середньому топ-47.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 2 1 з 10

Останні турніри

19 з 30 топ-63.3%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 5 · бали 6.80 · допи +1.90 · штраф −0.30 · ПУ 2
1 з 10 перемога
Emergency Meeting Cup фінал 15 серпня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 5 · бали 7.40 · допи +2.40 · штраф — · ПУ — MVPНайкращий гравець міста
7 з 10 топ-70.0%
Trust Issues Cup фінал 4 липня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 3 · бали 4.05 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Максимум допів за гру
+0.70 · №15100101

Активність

10 ігрових днів, з них 4 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
45 ігор · частки рахуються від них
1 6 13.3% 83.3% 5/6
2 7 15.6% 42.9% 3/7
3 3 6.7% 33.3% 1/3
4 5 11.1% 40.0% 2/5
5 5 11.1% 80.0% 4/5
6 2 4.4% 100.0% 2/2
7 3 6.7% 33.3% 1/3
8 5 11.1% 40.0% 2/5
9 4 8.9% 0.0% 0/4
10 5 11.1% 60.0% 3/5
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 7.7% 100.0% 2/2
2 3 11.5% 33.3% 1/3
3 3 11.5% 33.3% 1/3
4 4 15.4% 50.0% 2/4
5 2 7.7% 100.0% 2/2
6 1 3.8% 100.0% 1/1
7 3 11.5% 33.3% 1/3
8 3 11.5% 33.3% 1/3
9 4 15.4% 0.0% 0/4
10 1 3.8% 0.0% 0/1
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 42.9% 66.7% 2/3
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 100.0% 2/2
2 2 28.6% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 2 40.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.