Vendetta

33 гри за 2026 рік · остання гра 3 жов 2026
3 турніри ·1× переможець
Raleigh, USA · домашній клуб — Art of Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (6/12) 72.7% (8/11) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.12 за 12 ігор 0.20 за 11 ігор 12 ігор · мало
Мирний 28.6% (2/7) 66.7% (4/6) 7 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало
Мафія 100.0% (3/3) 100.0% (3/3) 3 гри · мало
Дон — 100.0% (1/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 33 клубні 5 · турнірні 28
Win-rate 57.6% 19/33
Бали 24.11 з них 4.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 5
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 87.5% 7/8
мирний 50.0% 9/18
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 54.5%
мафія 8 24.2%
шериф 5 15.2%
дон 2 6.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Trust Issues Cup
2 1× друге місце Charleston Minicup
Номінації
MVP ×1 Trust Issues Cup
Найкращий гравець мафії ×1 Trust Issues Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 28 ігор
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Trust Issues Cup
У середньому топ-23.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 2 1 з 10

Останні турніри

13 з 30 топ-43.3%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 6 · бали 7.54 · допи +1.40 · штраф −0.30 · ПУ 2
1 з 10 перемога
Trust Issues Cup фінал 4 липня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 6 · бали 7.60 · допи +1.70 · штраф −0.30 · ПУ 1 MVPНайкращий гравець мафії
2 з 11 топ-18.2%
Charleston Minicup фінал 9 травня 2026 · CLM · Summerville ігор 8 · перемог 4 · бали 5.77 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
14 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · Judgement Day: Divinity Cup, Відбіркові

Активність

5 ігрових днів, з них 4 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 3 9.1% 33.3% 1/3
2 3 9.1% 66.7% 2/3
3 4 12.1% 75.0% 3/4
4 4 12.1% 25.0% 1/4
5 4 12.1% 75.0% 3/4
6 2 6.1% 0.0% 0/2
7 3 9.1% 33.3% 1/3
8 4 12.1% 100.0% 4/4
9 2 6.1% 100.0% 2/2
10 4 12.1% 50.0% 2/4
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 11.1% 0.0% 0/2
2 3 16.7% 66.7% 2/3
3 2 11.1% 50.0% 1/2
4 1 5.6% 0.0% 0/1
5 2 11.1% 100.0% 2/2
6 2 11.1% 0.0% 0/2
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 11.1% 100.0% 2/2
10 3 16.7% 33.3% 1/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 0.0% 0/2
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 37.5% 100.0% 3/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.