Маруся

46 ігор за 2026 рік · остання гра 3 жов 2026
5 турнірів ·2× переможець
Charlotte, USA · домашній клуб — RESPECT
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (4/12) — 12 ігор · мало
Доп/гру 0.08 за 12 ігор — 12 ігор · мало
Мирний 28.6% (2/7) — 7 ігор · мало
Мафія 50.0% (2/4) — 4 гри · мало
Дон 0.0% (0/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 46 клубні 2 · турнірні 44
Win-rate 52.2% 24/46
Бали 31.47 з них 9.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 4
Штрафи 2.90

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 2/2
дон 75.0% 3/4
мафія 66.7% 8/12
мирний 39.3% 11/28

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 60.9%
мафія 12 26.1%
дон 4 8.7%
шериф 2 4.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець Carolinas Minicup #2 · Carolinas Minicup #1
Номінації
MVP ×2 Carolinas Minicup #2 · Carolinas Minicup #1
Найкращий гравець міста ×1 Charleston Minicup
Найкращий гравець мафії ×1 Carolinas Minicup #1

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 44 гри
Фіналів 4 80.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Carolinas Minicup #2
У середньому топ-45.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 5 4 1 з 10

Останні турніри

25 з 30 топ-83.3%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +1.00 · штраф −0.60 · ПУ —
1 з 10 перемога
Carolinas Minicup #2 фінал 30 травня 2026 · CLM · Fort Mill ігор 8 · перемог 5 · бали 7.53 · допи +2.20 · штраф — · ПУ 2 MVP
9 з 11 топ-81.8%
Charleston Minicup фінал 9 травня 2026 · CLM · Summerville ігор 8 · перемог 2 · бали 3.17 · допи +1.50 · штраф −0.50 · ПУ 1 Найкращий гравець міста
4 з 10 топ-40.0%
RESPECT Mini Cup #1 фінал 28 березня 2026 · CLM · Greenville ігор 8 · перемог 5 · бали 6.07 · допи +2.10 · штраф −1.20 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
13 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 50.0% (9/18)
Максимум допів за гру
+0.70 · Carolinas Minicup #2, Відбіркові

Активність

6 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
46 ігор · частки рахуються від них
1 5 10.9% 60.0% 3/5
2 5 10.9% 20.0% 1/5
3 5 10.9% 40.0% 2/5
4 5 10.9% 40.0% 2/5
5 6 13.0% 66.7% 4/6
6 4 8.7% 75.0% 3/4
7 2 4.3% 100.0% 2/2
8 4 8.7% 0.0% 0/4
9 5 10.9% 60.0% 3/5
10 5 10.9% 80.0% 4/5
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 10.7% 33.3% 1/3
2 4 14.3% 25.0% 1/4
3 3 10.7% 33.3% 1/3
4 4 14.3% 25.0% 1/4
5 5 17.9% 60.0% 3/5
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 3.6% 100.0% 1/1
8 3 10.7% 0.0% 0/3
9 2 7.1% 50.0% 1/2
10 3 10.7% 66.7% 2/3
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 1 50.0% 100.0% 1/1
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 16.7% 100.0% 2/2
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 2 16.7% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 75.0% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.