Mao

34 гри за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 6 чер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 червня 2026, Fleur de Lys Cup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 34
Win-rate 35.3% 12/34
Бали 14.17 з них 3.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 7
Штрафи 3.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 4/6
мирний 33.3% 6/18
шериф 20.0% 1/5
дон 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 52.9%
мафія 6 17.6%
шериф 5 14.7%
дон 5 14.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 34 гри
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 10 Fool’s cup
У середньому топ-75.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 1 7 з 10

Останні турніри

14 з 21 топ-66.7%
Fleur de Lys Cup 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль ігор 12 · перемог 5 · бали 6.10 · допи +1.40 · штраф −0.90 · ПУ 3
19 з 21 топ-90.5%
Black Tie Mafia Cup 9–10 травня 2026 · CLM · Торонто ігор 12 · перемог 4 · бали 4.07 · допи +1.40 · штраф −1.50 · ПУ 1
7 з 10 топ-70.0%
Fool’s cup фінал 5 квітня 2026 · CLM · 294 St Catherines West ігор 10 · перемог 3 · бали 4.00 · допи +1.10 · штраф −0.90 · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
6 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · Fleur de Lys Cup, Відбіркові

Активність

5 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 1 2.9% 0.0% 0/1
2 3 8.8% 33.3% 1/3
3 4 11.8% 0.0% 0/4
4 3 8.8% 33.3% 1/3
5 1 2.9% 0.0% 0/1
6 4 11.8% 50.0% 2/4
7 3 8.8% 66.7% 2/3
8 8 23.5% 37.5% 3/8
9 4 11.8% 50.0% 2/4
10 3 8.8% 33.3% 1/3
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 5.6% 0.0% 0/1
3 1 5.6% 0.0% 0/1
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.6% 0.0% 0/1
7 2 11.1% 50.0% 1/2
8 7 38.9% 42.9% 3/7
9 3 16.7% 33.3% 1/3
10 1 5.6% 0.0% 0/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 2 40.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 2 40.0% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.