Япончик

19 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 6 чер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 червня 2026, Fleur de Lys Cup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 19
Win-rate 52.6% 10/19
Бали 13.97 з них 4.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 3
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 80.0% 4/5
мафія 50.0% 2/4
дон 50.0% 2/4
мирний 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 31.6%
шериф 5 26.3%
мафія 4 21.1%
дон 4 21.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Royal Minicup - Spring Season Finals
Номінації
MVP ×1 Royal Minicup - Spring Season Finals
Найкращий гравець мафії ×1 Royal Minicup - Spring Season Finals

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 19 ігор
Фіналів 1 50.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Royal Minicup - Spring Season Finals
У середньому топ-45.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 1 2 з 10

Останні турніри

15 з 21 топ-71.4%
Fleur de Lys Cup 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль ігор 9 · перемог 4 · бали 5.97 · допи +1.80 · штраф — · ПУ 1
2 з 10 топ-20.0%
Royal Minicup - Spring Season Finals фінал 17 травня 2026 · CLM · 294 St. Catherines West ігор 10 · перемог 6 · бали 8.00 · допи +2.20 · штраф −0.60 · ПУ 2 MVPНайкращий гравець мафії

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
13 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · Fleur de Lys Cup, Відбіркові

Активність

3 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
19 ігор · частки рахуються від них
1 4 21.1% 25.0% 1/4
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 2 10.5% 100.0% 2/2
4 3 15.8% 33.3% 1/3
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 1 5.3% 100.0% 1/1
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 1 5.3% 100.0% 1/1
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.