Veritas

29 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 5 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (3/9) — 9 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 9 ігор — 9 ігор · мало
Мирний 0.0% (0/4) — 4 гри · мало
Шериф 0.0% (0/2) — 2 гри · мало
Мафія 100.0% (3/3) — 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 29
Win-rate 31.0% 9/29
Бали 9.05 з них 0.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 4
Штрафи 1.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 2/4
мафія 50.0% 4/8
мирний 17.6% 3/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 58.6%
мафія 8 27.6%
шериф 4 13.8%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 29 ігор
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 10 Fool’s cup
У середньому топ-78.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 2 6 з 10

Останні турніри

16 з 21 топ-76.2%
Big 10 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 9 · перемог 3 · бали 3.17 · допи — · штраф — · ПУ 1
10 з 10 топ-100.0%
Royal Minicup - Spring Season Finals фінал 17 травня 2026 · CLM · 294 St. Catherines West ігор 10 · перемог 2 · бали 1.39 · допи +0.20 · штраф −1.10 · ПУ 2
6 з 10 топ-60.0%
Fool’s cup фінал 5 квітня 2026 · CLM · 294 St Catherines West ігор 10 · перемог 4 · бали 4.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · Fool’s cup, Відбіркові

Активність

4 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.3% 33.3% 1/3
2 3 10.3% 33.3% 1/3
3 2 6.9% 0.0% 0/2
4 3 10.3% 33.3% 1/3
5 3 10.3% 0.0% 0/3
6 4 13.8% 50.0% 2/4
7 2 6.9% 0.0% 0/2
8 2 6.9% 50.0% 1/2
9 3 10.3% 33.3% 1/3
10 4 13.8% 50.0% 2/4
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 11.8% 0.0% 0/2
2 3 17.6% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 11.8% 0.0% 0/2
5 2 11.8% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 11.8% 0.0% 0/2
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 2 11.8% 50.0% 1/2
10 3 17.6% 33.3% 1/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 2 50.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 25.0% 0.0% 0/2
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 25.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.