Tihiy Don

25 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 5 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 25.0% (3/12) 100.0% (3/3) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 12 ігор 0.33 за 3 гри 12 ігор · мало
Мирний 12.5% (1/8) — 8 ігор · мало
Мафія 100.0% (1/1) 100.0% (2/2) 1 гра · мало
Дон 33.3% (1/3) 100.0% (1/1) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 25
Win-rate 52.0% 13/25
Бали 14.70 з них 2.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 0
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 4/4
шериф 66.7% 2/3
дон 66.7% 4/6
мирний 25.0% 3/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 48.0%
дон 6 24.0%
мафія 4 16.0%
шериф 3 12.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Fool’s cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 25 ігор
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Fool’s cup
У середньому топ-65.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 1 2 з 10

Останні турніри

19 з 21 топ-90.5%
Big 10 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 12 · перемог 3 · бали 2.50 · допи — · штраф −0.50 · ПУ —
18 з 21 топ-85.7%
Fleur de Lys Cup 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль ігор 3 · перемог 3 · бали 4.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
Fool’s cup фінал 5 квітня 2026 · CLM · 294 St Catherines West ігор 10 · перемог 7 · бали 8.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
13 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · Fleur de Lys Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.30 · Big 10, Відбіркові

Активність

5 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 2 8.0% 100.0% 2/2
2 3 12.0% 100.0% 3/3
3 3 12.0% 33.3% 1/3
4 1 4.0% 0.0% 0/1
5 2 8.0% 0.0% 0/2
6 2 8.0% 50.0% 1/2
7 4 16.0% 50.0% 2/4
8 3 12.0% 66.7% 2/3
9 3 12.0% 66.7% 2/3
10 2 8.0% 0.0% 0/2
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 3 25.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 16.7% 50.0% 1/2
10 2 16.7% 0.0% 0/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 2 50.0% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 50.0% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.