Louna

37 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 5 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 66.7% (2/3) 16.7% (2/12) 3 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 3 гри 0.09 за 12 ігор 3 гри · мало
Мирний 50.0% (1/2) 12.5% (1/8) 2 гри · мало
Шериф — 0.0% (0/1) 0 ігор
Мафія 100.0% (1/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 37
Win-rate 43.2% 16/37
Бали 18.40 з них 4.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 0
Штрафи 1.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.0% 3/5
дон 60.0% 3/5
мирний 38.1% 8/21
шериф 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 56.8%
шериф 6 16.2%
мафія 5 13.5%
дон 5 13.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Royal Minicup - Spring Season Finals

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 37 ігор
Фіналів 1 25.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Royal Minicup - Spring Season Finals
У середньому топ-70.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 4 1 3 з 10

Останні турніри

21 з 21 топ-100.0%
Big 10 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 3 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
20 з 21 топ-95.2%
Fleur de Lys Cup 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль ігор 12 · перемог 2 · бали 2.30 · допи +1.10 · штраф −0.80 · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Royal Minicup - Spring Season Finals фінал 17 травня 2026 · CLM · 294 St. Catherines West ігор 10 · перемог 6 · бали 7.40 · допи +1.70 · штраф −0.30 · ПУ —
12 з 21 топ-57.1%
Black Tie Mafia Cup 9–10 травня 2026 · CLM · Торонто ігор 12 · перемог 6 · бали 6.70 · допи +1.30 · штраф −0.60 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
10 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 54.5% (12/22)

Активність

7 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 3 8.1% 33.3% 1/3
2 5 13.5% 40.0% 2/5
3 5 13.5% 60.0% 3/5
4 3 8.1% 66.7% 2/3
5 2 5.4% 0.0% 0/2
6 4 10.8% 0.0% 0/4
7 4 10.8% 50.0% 2/4
8 3 8.1% 66.7% 2/3
9 4 10.8% 50.0% 2/4
10 4 10.8% 50.0% 2/4
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.8% 0.0% 0/1
2 3 14.3% 33.3% 1/3
3 1 4.8% 100.0% 1/1
4 2 9.5% 50.0% 1/2
5 1 4.8% 0.0% 0/1
6 3 14.3% 0.0% 0/3
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 3 14.3% 66.7% 2/3
9 2 9.5% 50.0% 1/2
10 3 14.3% 33.3% 1/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 33.3% 50.0% 1/2
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 3 60.0% 33.3% 1/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 40.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.