Мирный

38 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 6 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (8/16) 8.3% (1/12) 16 ігор
Доп/гру 0.08 за 16 ігор 0.07 за 12 ігор 16 ігор
Мирний 33.3% (3/9) 0.0% (0/7) 9 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало
Мафія 75.0% (3/4) 0.0% (0/2) 4 гри · мало
Дон 100.0% (2/2) 50.0% (1/2) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 38
Win-rate 34.2% 13/38
Бали 15.52 з них 3.02 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 0
Штрафи 1.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 4/7
дон 50.0% 3/6
мирний 27.3% 6/22
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 57.9%
мафія 7 18.4%
дон 6 15.8%
шериф 3 7.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 38 ігор
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 21 Big 10
У середньому топ-67.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 2 5 з 21

Останні турніри

5 з 21 топ-23.8%
Big 10 фінал 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 16 · перемог 8 · бали 9.92 · допи +1.32 · штраф — · ПУ —
21 з 21 топ-100.0%
Fleur de Lys Cup 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль ігор 12 · перемог 1 · бали 1.20 · допи +0.80 · штраф −0.60 · ПУ —
8 з 10 топ-80.0%
Royal Minicup - Spring Season Finals фінал 17 травня 2026 · CLM · 294 St. Catherines West ігор 10 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +0.90 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
21 гра
Найкращий місяць
вересень 2026 — 50.0% (8/16)

Активність

5 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
38 ігор · частки рахуються від них
1 5 13.2% 40.0% 2/5
2 4 10.5% 0.0% 0/4
3 3 7.9% 66.7% 2/3
4 4 10.5% 25.0% 1/4
5 3 7.9% 33.3% 1/3
6 3 7.9% 66.7% 2/3
7 4 10.5% 0.0% 0/4
8 3 7.9% 66.7% 2/3
9 6 15.8% 50.0% 3/6
10 3 7.9% 0.0% 0/3
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.5% 0.0% 0/1
2 3 13.6% 0.0% 0/3
3 3 13.6% 66.7% 2/3
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 2 9.1% 50.0% 1/2
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 3 13.6% 0.0% 0/3
8 1 4.5% 0.0% 0/1
9 3 13.6% 33.3% 1/3
10 2 9.1% 0.0% 0/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 28.6% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 33.3% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 50.0% 66.7% 2/3
10 1 16.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.